Dalies:

Vēstniece Inga Skujiņa piedalās valsts simtgadei veltītā Vācijas–Baltijas uzņēmēju dienā Berlīnē

Vēstniece Inga Skujiņa piedalās valsts simtgadei veltītā Vācijas–Baltijas uzņēmēju dienā Berlīnē
  • 06. Sep. 2018

5. septembrī Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa piedalījās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstu simtgadēm veltītā Vācijas-Baltijas uzņēmēju dienā Berlīnē, kuru sadarbībā ar vēstniecībām rīkoja Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera, informē Latvijas vēstniecības Vācijā pārstāvis Kaspars Adijāns.

Pasākuma ietvaros Latvijas vēstniece, kā arī Igaunijas un Lietuvas vēstnieki piedalījās paneļdiskusijā, atskatoties uz paveikto līdzšinējā divpusējā sadarbībā un diskutējot par potenciālajām sadarbības iespējām nākamajiem simts gadiem. Paneļdiskusiju vadīja Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras direktors Florians Šrēders (Florian Schröder).

Pasākumā sevi prezentēja un dažādos sarunu formātos piedalījās vairāki vadoši Vācijas un Baltijas valstu uzņēmumi, t.sk. Latvijā lielākais IT pakalpojumu eksportētājs SIA SWH SETS, kurš 2015. gadā saņēmis Vācijas Tirdzniecības balvu Latvijā (Preis der Deutschen Wirtschaft in Lettland). Tāpat pasākumā bija pārstāvēts Vācijas uzņēmums LIDL, kura veikalu tīkls nesen ienācis Baltijas valstīs.

Lasītākās ziņas valstī

Dalībnieki diskusijās pievērsās tādām tēmām kā jaunuzņēmumi, IT nozare, radošās industrijas, tirdzniecība, pakalpojumi, loģistika un ražošana.

Foto: Latvijas vēstniecība Vācijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti