Dalies:

Vēlreiz papildināti atceltie notikumi Kanādas latviešu sabiedībā

Vēlreiz papildināti atceltie notikumi Kanādas latviešu sabiedībā
Diždancis Toronto
  • 01. Apr. 2020

Koronavīrusa draudu dēļ:

Latviešu Centrā Toronto atcelti visi sarīkojumi un birojs slēgts līdz turpmākam paziņojumam.

  • Tas nozīmē, ka atcelts arī Pīrāgu vakars ar konkursu Toronto, kas bija paredzēts 30. maijā. 
  • Savus iknedēļas saietus nolēmusi atcelt arī Toronto Latviešu pensionāru apvienība,  un turpmāk tā vadīsies pēc apstākļiem. 
  • 25. aprīlī bija plānots tautas deju ansambļa Diždancis 20 gadu jubilejas koncerts. Nu arī tas ir atcelts.
  • Svarīgi, ka Northern Birch kredītsabiedrība Latviešu Centrā Toronto būs atvērta no otrdienas līdz piektdienai no 10.00 līdz 14.00, tomēr, ja iespējams, jāmēģina lietas ar kredītsabiedrību kārtot telefoniski, bez ierašanās birojā. Arī pirms nākšanas uz kredītsabiedrību noteikti jāpiezvana (tel. 416- 922-2551, 416-922-2758), jo situācija var mainīties katru dienu.     

Sv. Andreja draudzei Toronto, tāpat kā sv. Jāņa draudzei Toronto, visi dievkalpojumi, sanāksmes un citas aktivitātes ir atceltas līdz turpmākiem paziņojumiem. Tas nozīmē, ka nēbūs arī Lieldienu dievklapojuma. 

Lasītākās ziņas valstī

Arī Otavas Miera draudzes valde paziņo, ka visi dievkalpojumi pagaidām atcelti. Tātad arī te nebūs Lieldienu dievklapojuma. Atcelti arī sarīkojumi, kas izsludināti “Miera Draudzes Vēstu” pēdējā numurā: lietoto mantu tirdziņš, lielā talka un Baltā galdauta svētki. 

Tāpat arī Hamiltonas ev. lut. Kristus draudze ziņo, ka atcelti dievkalpojumi sanāksmes un citas aktivitātes līdz turpmākiem paziņojumiem.     

Draudzes ikvienu mudina turpināt uzturēt kontaktus ar mācītājiem ar e-pastiem un telefona sarunām. 

Atcelts arī labdarības koncerts “Dziesma brīvībai” Latvijas Paraolimpisko spēļu komandas atbalstam LNAK izkārtojumā, kas St. Bartholomew Anglikāņu baznīcā, Otavā, bija ieplānots 9. maijā.                

Latviesi.com jau 18. un 25. martā ziņoja par koronanvīrusa draudu dēļ Toronto un apkārtnē atceltajiem sarīkojumiem.     

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti