Dalies:

Vēl var pieteikties! Diasporas bērniem bezmaksas vasaras nometnes

Vēl var pieteikties! Diasporas bērniem bezmaksas vasaras nometnes
  • 24. May. 2019

 

 

Jau iepriekš vēstījām par brīvajām vietām vasaras nometnēs, kas paredzētas diasporas bērniem. Ir iespēja pieteikties uz vēl trim nometnēm, par kurām iepriekš nebijām stāstījuši. 

Lasītākās ziņas valstī

  • Ārzemju latviešu bērni un pusaudži vecumā līdz 18 gadiem aicināti piedalīties bezmaksas diennakts nometnē “Latvju pēdas 2019”, kas notiks no 30. jūnija līdz 5. jūlijam Aizputes novadā. Nometne tiek rīkota Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „Atbalsts diasporas un Latvijas bērnu kopējām nometnēm” ietvaros. Ceļa, apdrošināšanas u. c. izdevumi netiek apmaksāti! Nometnes mērķis ir saglabāt diasporas saikni ar Latviju un stiprināt tās nacionālo identitāti. Nometnes programma un pieteikšanās: www.pureacademy.lv. Tālr. 26354505

 

  • 12 latviešu diasporas bērni no Gruzijas, Beļģijas, Norvēģijas un Turcijas, kā arī 8 bērni no Latvijas vecumā no 6 līdz 18 gadiem aicināti pieteikties nometnei „Astoņi kustoņi. Kur? Latvijā – tur!”. Tā norisināsies Gulbenes novada Stāmerienas pagastā no 1. līdz 7. jūlijam. Nometni rīko biedrība "Radošā apvienība "Piektā Māja"" (tālrunis 29477941) un pieteikšanās tiks izsludināta tuvākajā laikā. Nometnes laikā plānots apgūt latviešu valodu, petīt valsts vēsturi, iepazīt novadu un uzvest teātra izrādi. 

 

  • Gan diasporas, gan Latvijas bērni vecumā no 8 līdz 14 gadiem aicināti uz nometni "Inovators", kas norisināsies no 4. līdz 10. augustam Saldus pagasta Druvā. To organizē Nodibinājums "Zinātnes un inovāciju parks" (tālrunis 29736293). Nometnē kopā ir 48 vietas, uz kurām paredzēts konkurss. Taču diasporas bērnus uzņems bez konkursa. Nometnes laikā plānots izzināt latviešu tautas teikas, kā arī bērniem būs iespēja sacerēt pašiem savas teikas un animēt tās ar elektronikas palīdzību. 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti