Dalies:

Vējonis vizītē Itālijā tiksies ar pāvestu

Vējonis vizītē Itālijā tiksies ar pāvestu
  • 22. Apr. 2019

Šonedēļ Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni dosies vizītē uz Itāliju, un tās laikā tiksies ar Viņa Svētību pāvestu Francisku.

Audience pie pāvesta Franciska, kā arī Valsts prezidenta tikšanās ar Svētā Krēsla valsts sekretāru (premjeru) kardinālu Pjetro Parolinu paredzēta trešdien. Tāpat vizītes laikā Vējonis sniegs interviju Svētā Krēsla oficiālajam medijam – Vatikāna radio.

Oficiālās vizītes laikā Valsts prezidents tiksies ar Itālijas prezidentu Serdžo Matarellu. Tikšanās laikā plānots pārrunāt iespējas tālāk stiprināt abu valstu divpusējās attiecības, sadarbību Eiropas Savienībā un NATO, kā arī pārrunāt attīstību ES kaimiņattiecību reģiona valstīs.

Lasītākās ziņas valstī

Valsts prezidenta kancelejā informē, ka vizītes laikā Valsts prezidents piedalīsies Latvijas dienu Itālijā atklāšanā. Latvijas dienas Itālijā turpināsies ar plašu kultūras un ekonomisko pasākumu programmu vairākās Itālijas pilsētās – Romā, Milānā un Venēcijā un norisināsies līdz šī gada beigām. Tāpat Raimonds Vējonis piedalīsies Latvijas – Itālijas biznesa foruma atklāšanā, kurā būs plaši pārstāvēti Latvijas informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nozares uzņēmumi, kā arī Itālijas uzņēmēji, kas jau uzsākuši vai plāno uzsākt uzņēmējdarbību Latvijā.

Savas oficiālās vizītes noslēgumā Valsts prezidents Raimonds Vējonis teiks uzrunu izstādes “Latvija un Itālija – 100 draudzības gadi” prezentācijā, kas notiks Romas nacionālajā pētījumu institūtā.

Foto: Valsts prezidenta kanceleja

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti