Dalies:

Vējonis aicina novirzīt resursus bērnu pilsoniskajai un patriotiskajai audzināšanai

Vējonis aicina novirzīt resursus bērnu pilsoniskajai un patriotiskajai audzināšanai
  • 02. Apr. 2019

Latvijai jāturpina darbs pie valsts aizsardzības spēju, arī pašaizsardzības spēju stiprināšanas, tiekoties ar aizsardzības ministru Arti Pabriku, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 “Būtiski arī turpmāk novirzīt resursus, lai īstenotu pilsonisko un patriotisko audzināšanu gan Jaunsardzē, gan īstenojot Valsts aizsardzības mācību skolās,” norādīja R.Vējonis. Vienlaikus Valsts prezidents atzīmēja nepieciešamību stiprināt mūsu valsts noturību pret hibrīdapdraudējumiem, un arī nepieciešamību ciešāk sadarboties ar iekšlietu sistēmu, lai stiprinātu arī iekšējo drošību.

Aizsardzības ministrs Valsts prezidentu informēja, ka par savas darbības prioritātēm izvirzījis darbu pie visaptverošas valsts aizsardzības sistēmas izveidošanas un Valsts aizsardzības mācības ieviešanas skolās.

Lasītākās ziņas valstī

R.Vējonis tiksies ar visiem Krišjāņa Kariņa vadītās valdības ministriem, lai uzklausītu ministru redzējumu par viņu pārraugāmajās nozarēs veicamajiem darbiem un prioritātēm. Līdz šim Valsts prezidents jau ir ticies ar finanšu, ekonomikas, zemkopības, iekšlietu, satiksmes, veselības, vides aizsardzības un reģionālās attīstības, tieslietu, labklājības, izglītības un zinātnes, ārlietu un kultūras ministriem.

Foto: Valsts kanceleja

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti