Dalies:

Vecāki un bērni aicināti pieteikties Latviešu bērnu nometnei Ēlandē

Vecāki un bērni aicināti pieteikties Latviešu bērnu nometnei Ēlandē
  • 10. Apr. 2019

Vasarā Ēlandē, Sandbijā, norisināsies Latviešu bērnu nometne. Tā paredzēta  bērniem vecumā no 8 līdz 13 gadiem, “Latviesi.com” informē nometnes organizatori.

Nometne norisināsies no 2. augusta līdz 9. augusta pēcpusdienai, ierasties varēs jau 1. augustā. Nometnes rīkotāji sagaida, ka dalībnieki nometnē piedalīsies no pirmās līdz pēdējai dienai.  Nometnes laikā būs arī kāda pēcpusdiena, kurā dalībnieki varēs izvēlēties, kā aizpildīt savu laiku.

Nometnes valoda ir latviešu, tādēļ tādēļ nometnē piedalīties aicināti  tikai latviski runājoši vecāki, jo mērķis ir veicināt bērnos latvietību. Nometnē tiks pavadītas jaukas dienas latviskā vidē ar latviešu dziesmām, rotaļām un spēlēm. Tāpat neizpaliks arī sports, dejas, māksla, pārgājieni un citas jautras aktivitātes.

Vecāki  nometnes laikā aicināti palīdzēt gatavot maltītes mazgāt traukus, veikt uzkopšanas darbus un vadīt  dažādās nodarbības.

Dalības maksa pieaugušiem ir 1500 SEK, bērniem - 750 SEK. Dalības maksu vēlams samaksāt līdz 1. maijam. Detalizētaka informācija tiks nosūtīta dalībniekiem.

Kā aizvadīta nometne pagājušajā gadā, var izlasīt šeit.

Foto: Latviešu bērnu nometne Ēlandē 2017. gadā/ No nometnes Facebook konta

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti