Dalies:

Vasaras lidojumu sezona atklāta! Lidosta "Rīga" piedāvā 106 galamērķus

Vasaras lidojumu sezona atklāta!  Lidosta "Rīga" piedāvā 106 galamērķus
  • 31. Mar. 2019

Šodien, atklājot pirmos divus jaunos galamērķus, lidosta “Rīga” uzsāk vasaras lidojumu sezonu, kurā pasažieriem piedāvās rekordplašu maršrutu tīklu – 106 tiešos galamērķus.

Kā informē lidostā, 31.martā, lidostā “Rīga” tiek atklāti pirmie divi no jaunajiem galamērķiem - nacionālā aviokompānija “airBaltic” uzsāks lidojumus uz Dublinu Īrijā un Štutgarti Vācijā. Kopumā 2019.gada vasaras sezonā, kas ilgs līdz oktobrim, no lidostas “Rīga” tiks atklāti septiņi jauni galamērķi: nacionālā aviokompānija “airBaltic” 1.aprīlī uzsāks lidojumus uz Ļvovu Ukrainā, 11.maijā uz Kosu Grieķijā, bet 12.maijā uz Vidusjūras salu Menorku, savukārt Īrijas zemo cenu pārvadātājs “Ryanair” 2.aprīlī uzsāks lidojumus uz Čehijas galvaspilsētu Prāgu.
 
Jaunus aizraujošus galamērķus vasaras sezonā piedāvās arī tūrisma operatori: lidojumus no Rīgas uzsāks tūroperators “Itaka”, kas nodrošinās tiešos lidojumus uz Madagaskaru (Blue Panorama), Krētu (Corendon Airlines), Bodrumu (Onur Air), Tirānu (Enter Air) un Zakintu (Enter Air). Lidojumus no Rīgas uzsāks tūroperators TUI, kas plāno vest atpūtniekus uz Antāliju, ka arī uz Spāniju.
 
Tāpat vasaras sezonā notiks pirmie tiešie komerciālie čarterlidojumi starp Dienvidkoreju un Latviju, kurus veiks aviosabiedrība “Korean Air”. Lidojumi notiks 24. un 31. maijā, kā arī 7.jūnijā, un tos organizē viena no Korejas lielākajām tūrisma aģentūrām “Hanjin Travel” ar Latvijas vēstniecības Korejas Republikā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departamenta, lidostas “Rīga” un Rīgas tūrisma attīstības biroja  “Live Riga” atbalstu.
 
“Esmu gandarīta, ka aviokompānijas un tūrisma operatori ir izvēlējušies tieši Rīgas lidostu, lai sniegtu mūsu pasažieriem tik dzirkstošu un krāsainu piedāvājumu vasaras ceļojumiem! Abu Dabi un Madagaskara, Eiropas kūrorti un darījumu centri, Skandināvija un Vidusāzijas valstis – pat visizvēlīgākais pasažieris atradīs ko sev piemērotu lidostas “Rīga” plašajā piedāvājumā!” saka lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja Ilona Līce, atgādinot, ka arī 2019.gadā lidostā turpinās izaugsme – kā liecina operatīvie dati, līdz marta beigām Rīgā apkalpoti jau vairāk nekā 1,3 miljoni pasažieru, kas ir par gandrīz 7% vairāk nekā pērnā gada pirmajos trīs mēnešos.
 
Kopumā 2019.gada vasaras sezonā no lidostas “Rīga” būs iespējams doties uz 106 tiešajiem galamērķiem, kas ir rekordliels galamērķu skaits un plašākais maršrutu tīkls Baltijā. Lidojumus no “Rīgas” veiks 19 aviokompānijas. Ar pilnu lidostas “Rīga” galamērķu klāstu var iepazīties interaktīvajā kartē www.flyfromriga.lv.

Foro: LETA/ Evija Trifanova

Lasītākās ziņas

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti