Dalies:

Vasarā viesojies Latviešu centrā Bērzaine Dienvidvācijā

Vasarā viesojies Latviešu centrā Bērzaine Dienvidvācijā
  • 09. May. 2018

Strauji tuvojas vasara, bet vēl nav ideju atvaļinājumam vai īsām brīvdienām? Mēs gan zinām - jābrauc uz Latviešu centru Bērzaine, mežu un kalnu ieskauto latviešu īpašumu Freiburgā, Dienvidvācijā.

Freiburga, pilsēta ar vienu no skaistākajām Vācijas vecpilsētām, atrodas stratēģiski izdevīgā vietā netālu no "Dreiländereck" - vietas, kur robežojas trīs zemes: Vācija, Šveice un Francija, tādēļ Bērzaine ir ļoti izdevīga vieta, kur apmesties trīs un vairāk dienas, lai izbaudītu neskaitāmas apskates vietas tuvākajā apkārtnē.

Dažas no mūsu un tūristu iemīļotākajām apskates vietām ir:

  1. Viena no iecienītākajām latviešu apskates vietām ir Zentas Mauriņas pēdējā dzīvesvieta - Bad Kozingen, kur rakstniecei izveidots muzejs, viņas vārdā nosaukta iela un ir iespēja nolikt ziedus pie Mauriņas kapavietas. Pilsētiņa ir slavena arī ar saviem termālajiem, ārstnieciskajiem baseiniem, kur varēsiet relaksēties pēc garas dienas.

  2. Europa Park Rust - ģimeņu un jauniešu iecienīts tematiskais atrakciju parks, kas 2017.gadā ceturto reizi pēc kārtas tika atzīts par labāko atrakciju parku pasaulē.

  3. Tikai 30 km līdz Francijas robežai un būsiet nonākuši vienā no skaistākajiem Francijas reģioniem - Elzasā, kur, braucot pa pasaulslaveno Elzasas vīna ceļu, varēsiet izmēģināt dažādus izmalcinātus vietējos vīnus un apskatīt valdzinošos ciematiņus un pilsētiņas kā Kolmāra vai Rikvīre!

  4. Mierīgākas atpūtas cienītājiem iesakām apmeklēt debešķīgo puķu salu Mainau un apkārtnes ūdenskritumus, piemēram, Todtnau ūdenkritums - viens no augstākajiem (97 m) Vācijā, Triberg ūdenskritums ar septiņām kaskādēm un vien divu stundu brauciena attālumā no Freiburgas atrodas lielākais Eiropā - Reinas ūdenskritums.

Vairāk informācijas par apkārti un to, kā pie mums nokļūt vari sameklēt mājaslapā http://www.lettischeshaus.de/lv-lv/. Pēc iepriekšējas vienošanās varam sagatavot arī individuālus ekskursiju maršrutus un aprakstus un nodrošināt gida pakalpojumus, lai Bērzaines viesi varētu izbaudīt labāko.

Mājaslapā vari arī aplūkot pieejamās istabiņas, kas pagājušajā gadā skaisti izremontētas. Tāpat latviešiem vienmēr ir iespēja istabiņu saņemt ar 20% atlaidi no standarta cenas, bet, ja paliksi vismaz 5 naktis, cena kļūs vēl izdevīgāka. Piedāvājuma piemēri jūnijā, ja nakšņosiem vismaz 5 naktis, ir sekojoši:

  • Divvietīga hosteļa tipa istabiņa, sākot no 55 Eiro/nakts

  • Divvietīga istabiņa ar privātu vannas istabu, sākot no 70 Eiro/nakts

  • Divu guļamistabu numuriņš līdz pat 5 personu ģimenei ar bērniem sākot no 105 Eiro/nakts

  • Dzīvoklis ar divām guļamistabām un virtuvīti, kurā var gulēt līdz pat 7 pieaugušajiem, sākot no 135 Eiro/nakts

Labprāt atbildēsim uz jautājumiem un rezervēsim tev istabiņu! Esam sasniedzami zvanot +49 761 53340 vai rakstot berzaine@latviesi.com!


Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti