Dalies:

Vasara Likteņdārzā

Vasara Likteņdārzā
Amerikas latviešu apvienība
  • 14. Sep. 2019

2019.gada vasara Likteņdārzā ir aizvadīta. Tā ir bijusi lielu darbu un dažādu notikumu pilna. Dārzs ir kļuvis bagātāks. 10.maijā kopā ar politiski represēto apvienību atklājām piemiņas vietu Sibīrijas mātēm ar akmenī iekaltiem vārdiem “Māt, Tu man dāvāji dzīvību divreiz. Kad piedzimu un kad nenomiru badā. Sibīrijas bērns.” Kopš 27.jūlija pāri Asaru kanālam paceļas Ulža Gravas piemiņas tiltiņš, kas tapis par Gravas ģimenes un draugu saziedotajiem līdzekļiem. 

Kā katru gadu šo vasaru ievadīja Sajūtu diena, pulcinot Likteņdārzā ģimenes ar bērniem, lai kopā izbaudītu vēju, sauli, gaismu un priecātos ar dažādām jautrām un sirsnīgām izdarībām. Lielākais aizvadītās sezonas notikums bija Baltijas ceļa 30.gadadienai veltīts koncerts, kurā skanēja Atmodas laika dziesmas, kuras mēs tūkstoš tūkstošu balsīs dziedājām ceļā uz Latvijas neatkarības atjaunošanu. Tas bija neatkārtojams pārdzīvojums, kad, saulei lēni grimstot aiz kokiem un Daugavas ūdeņiem zeltīti iekrāsojoties, koncerts izskanēja ar koru un skatītāju kopīgi dziedāto  M.Brauna „Saule. Pērkons. Daugava”. Sezona noslēdzās ar tradicionālo ābolu balli, ko iemīļojuši tuvu un tālu novadu viesi. Tā ir diena, kad no Likteņdārzā piemiņas ābelēm novāc ābolu ražu, spiež sulu un vāra ievārījumu. 

 4.oktobrī notiks Kokneses fonda Padomes sēde, kurā sāksim plānot nākamā 2020. gada darbus un pasākumus Likteņdārzā. Lielākais darbs - turpināt celt Saieta namu, ir fonda prioritāte. Lai to paveiktu, mums ļoti ir vajadzīgs ikviena un katras atbalsts un ziedojums. Katru saņemto santīmu un eiro mēs trīsreiz apgrozām, pirms to ieguldām, lai ar katru nākamo dienu, nedēļu, mēnesi, gadu Likteņdārzs kļūtu skaistāks un viesmīlīgāks.

Lasītākās ziņas valstī

KĻŪSTIET PAR LIKTEŅDĀRZA DRAUGIEM! ZIEDOJIET!

Jūsu Sandra Kalniete

Kokneses fonda Padomes priekšsēdētāja

Saņēmējs:
Nodibinājums "Kokneses fonds"
Adrese: Lāčplēša iela 75B, Rīga, LV-1011, Latvija
Reģistrācijas numurs: 40008092535

Konts
AS „Citadele banka”
Konts: LV94PARX0015211160001
SWIFT: PARXLV22
Starpniekbanka:
USA CITIBANK, N.A., NEW YORK
Konts: 36392149
CITIUS33

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti