Dalies:

Valsts prezidents pasniedz akreditācijas vēstules Latvijas vēstniekam Moldovā

Valsts prezidents pasniedz akreditācijas vēstules Latvijas vēstniekam Moldovā
  • 17. Sep. 2014

15.septembrī Valsts prezidents Andris Bērziņš svinīgā ceremonijā Melngalvju namā pasniedza akreditācijas vēstules Latvijas Republikas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Moldovas Republikā Jurim Poikānam. Vēstnieks rezidēs Rīgā.

Pasniedzot akreditācijas rakstu, Valsts prezidents akcentēja Latvijas un Moldovas tradicionāli draudzīgo attiecību raksturu un Moldovas lomu Eiropas Savienības Austrumu Partnerības politikas ietvaros. 2015.gada maijā plānotais Austrumu Partnerības samits Rīgā kalpos par atskaites punktu Moldovas un Eiropas Savienības tālāko attiecību attīstībā.

Vēstnieks Juris Poikāns apliecināja gatavību strādāt Latvijas - Moldovas divpusējo attiecību un Moldovas - ES dialoga veicināšanas virzienā, īpašu uzmanību pievēršot ekonomisko attiecību, izglītības kontaktu nostiprināšanai, kā arī Latvijas pieredzes nodošanai.

Lasītākās ziņas valstī

J.Poikāns darbu Ārlietu ministrijā uzsāka 1996.gadā, strādājot dažādās ministrijas struktūrvienībās, kā arī diplomātiskajās misijās Krievijā un Baltkrievijā. No 2009. līdz 2010.gadam pildījis vēstnieka pienākumus Slovēnijā, Bosnijā un Hercegovinā un Kosovā. No 2010. līdz 2011.gadam bijis Latvijas vēstniecības ASV vadītāja vietnieks.

Studējis Latvijas Universitātē, Oksfordas Universitātē, Pakistānas Diplomātiskajā akadēmijā, kā arī Džordža Māršala drošība studiju centrā Garmišā - Partenkirhenē (Vācija).

Ziņas autors: Latvijas Republikas Ārlietu Ministrijas Preses un informācijas nodaļa

Foto: Valsts prezidenta kanceleja

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti