Dalies:

Valsts prezidents pasniedz akreditācijas vēstules Latvijas vēstniecei Dānijā Aldai Vanagai

Valsts prezidents pasniedz akreditācijas vēstules Latvijas vēstniecei Dānijā Aldai Vanagai
  • 01. Aug. 2018

2018. gada 31. jūlijā svinīgā ceremonijā Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza akreditācijas vēstules jaunajai Latvijas ārkārtējai un pilnvarotajai vēstniecei Dānijas Karalistē Aldai Vanagai. Viņa ieguvusi maģistra grādu tiesību zinātņu specialitātē Latvijas Universitātē un pašlaik ir Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietniece – administratīvā direktore.

Darbu ārlietu dienestā A. Vanaga uzsāka 1992. gadā Konsulārajā departamentā – bijusi galvenā speciāliste, Konsulāri tiesiskās nodaļas vadītāja, vēlāk arī Konsulārā departamenta direktore. ES koordinācijas departamentā A. Vanaga vadīja Pastāvīgo pārstāvju komitejas II daļas sagatavošanas nodaļu (COREPER II), bet no 2004. līdz 2006. gadam – ES koordinācijas departamentu. Pēcāk viņa bija valsts sekretāra vietniece juridiskajos un konsulārajos jautājumos, savukārt līdz 2011. gadam pildīja Juridiskās un konsulārās direkcijas vadītājas pienākums. Laikā no 2015. līdz 2016. gadam A. Vanaga bija speciālo uzdevumu vēstniece Ārlietu ministrijā.     

Lasītākās ziņas valstī

A. Vanaga strādājusi Latvijas vēstniecībā Vācijā. No 2011. līdz 2015. gadam viņa bija Latvijas vēstniece Portugāles Republikā un ir nerezidējošā vēstniece Brazīlijas Federatīvajā Republikā.

Foto: Ārlietu ministrija

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti