Dalies:

Valsts prezidents Gruzijas vizītē tiksies ar tautiešiem

Valsts prezidents Gruzijas vizītē tiksies ar tautiešiem
  • 23. Mar. 2017
Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone no 27. līdz 30. martam valsts vizītē apmeklēs Gruziju. Vizītes mērķis ir stiprināt Latvijas un Gruzijas divpusējās attiecības, kā arī Gruzijas sadarbību ar Eiropas Savienību un NATO.

Vizītes ietvaros Valsts prezidentam otrdien paredzēta divpusējā tikšanās ar Gruzijas prezidentu Giorgiju Margvelašvili un Gruzijas parlamenta priekšsēdētāju Irakli Kobahidzi.

Tbilisi tiks parakstīti vairāki nozaru un asociāciju sadarbības līgumi, tai skaitā robežsardzes, eksporta un investīciju veicināšanas, kā arī informācijas tehnoloģiju un izglītības jomā.

Raimonds Vējonis tiksies arī ar Eiropas Savienības monitoringa misijā strādājošajiem Latvijas pārstāvjiem, kas palīdz nodrošināt stabilitāti Dienvidosetijai un Abhāzijai tuvumā esošajās teritorijās.

Valsts vizītes laikā paredzēta svinīga ziedu nolikšanas ceremonija Tbilisi Varoņu laukumā. Raimonds Vējonis tiksies arī ar Gruzijā dzīvojošajiem tautiešiem un apmeklēs Latvijas un Gruzijas futbola valstsvienību pārbaudes spēli 28. marta vakarā.

Materiālu sagatavoja Valsts prezidenta kanceleja

Foto: Valsts prezidenta kanceleja


Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti