Dalies:

Valdība godina Austri Grasi ar augstāko apbalvojumu

Valdība godina Austri Grasi ar augstāko apbalvojumu
Valsts kanceleja
  • 12. Nov. 2019

Alūksnē valdības pārstāvji 6 izcilām personībām pasnieguši Ministru kabineta balvas par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas attīstībā. Tas ir Latvijas valdības augstākais apbalvojums. Ministru kabineta balvas laureāti ceremonijā saņems Ministru kabineta Goda diplomu, Ministru kabineta balvas krūšu nozīmīti un naudas balvu 7115 eiro apmērā. Šogad starp balvas saņēmējiem ir arī valodnieks, folklorists, pedagogs un sabiedriskais darbinieks Austris Grasis. Viņam balva pasniegta par nozīmīgu ieguldījumu latviešu kopienas veidošanā un latviskās identitātes stiprināšanā.

Šogad balva piešķirta arī disidentei un Latvijas neatkarības cīnītājai Lidijai Lasmanei par mūža ieguldījumu demokrātiskas un tiesiskas Latvijas valsts attīstībā, stiprinot nacionālās kultūras un morāles vērtības; vieglatlētikas trenerei Valentīnai Eidukai par ilggadēju un nozīmīgu ieguldījumu sporta attīstībā.

Lasītākās ziņas

Valdībais augstākais apbalvojums ticis arī Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra direktoram, Latvijas Zinātnes padomes priekšsēdētājam, bioloģijas doktoram, asociētajam profesoram Jānim Kloviņam par izcilu zinātnisko darbību un atjaunotnes veicināšanu zinātnē un invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" valdes priekšsēdētājam Ivaram Balodim par nozīmīgu ieguldījumu, pārstāvot cilvēku ar invaliditāti intereses un veicinot sabiedrības izpratni. Sestā balvas saņēmēja ir  SIA "Mikrotīkls" par ievērojamu atbalstu, sekmējot izglītības, zinātnes un veselības aprūpes attīstību, kā arī nozīmīgu ieguldījumu, veicinot Latvijas tautsaimniecības attīstību.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti