Dalies:

Vakance: Latvijas vēstniecība Nīderlandē aicina pieteikties konsulārā lietveža amatam

Vakance: Latvijas vēstniecība Nīderlandē aicina pieteikties konsulārā lietveža amatam
  • 03. Jul. 2017

Latvijas Republikas vēstniecība Nīderlandes Karalistē aicina pieteikties kandidātus konsulārā lietveža (-des) amata vietai (vietējais līgumdarbinieks, līgums pēc Nīderlandes likumdošanas) no 2017. gada novembra.

Pretendentiem jābūt Latvijas Republikas pilsoņiem ar teicamām latviešu valodas zināšanām. Nepieciešamas ļoti labas angļu un krievu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski), kā priekšrocība tiks uzskatītas papildus nīderlandiešu valodas zināšanas.

Aicinām pieteikties pretendentus ar augstāko izglītību, augstu atbildības sajūtu, labām saskarsmes prasmēm, precizitāti, iemaņām darbā ar datoru un biroja tehniku, zināšanām lietvedībā un dokumentu arhivēšanā, kā arī spēju strādāt komandā augstas intensitātes apstākļos. Iepriekšēja pieredze valsts pārvaldē, administratīvā vai lietvedības darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Lasītākās ziņas valstī

Pieteikumu lūdzam iesniegt līdz šī gada 13. jūlijam nosūtot uz e-pastu consulate.netherlands@mfa.gov.lv vai uz vēstniecības pasta adresi (Koninginnegracht 27, 2514 AB, Den Haag) ar norādi „konkurss”. Lūdzam pievienot motivācijas vēstuli un dzīves gājuma aprakstu.

Sīkāka informācija: consulate.netherlands@mfa.gov.lv.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti