Dalies:

Vairākās Latvijas pilsētās viesosies Sidnejas latviešu teātris

Vairākās Latvijas pilsētās viesosies Sidnejas latviešu teātris
Sidnejas latviešu teātris
  • 10. Jul. 2019

No 2019.gada 19.jūlijam līdz 18.augustam ar teatrāli muzikālu uzvedumu “Kabarē de Rīga” vairākās Latvijas pilsētās viesosies Sidnejas Latviešu teātris. Tūres mērķis ir stiprināt saikni un veicināt sadarbību starp latviešiem Austrālijā un Latvijā.

Jāņa Čečiņa veidotā iestudējuma “Kabarē de Rīga” pamatā ir viesnīcas “Hotel de Rome” restorāna viesmīļa Aleksandra Bāra atmiņu grāmata “Mani skaistākie gadi Latvijā”. Tajā aprakstīti patiesi notikumi par dzīvi Rīgā pērnā gadsimta 20. – 40. gados. Uzvedums vienlaikus ir gan izglītojošs, gan izklaidējošs, jo daudziem maz kas zināms par to, kā jaunieši, mākslinieki, bagātnieki vai parastais rīdzinieks izklaidējās un priecājās Latvijas valsts pirmajos divdesmit pastāvēšanas gados. Izrādē skan tā laika mūzika.

Viesizrādes notiks 19.jūlijā Alūksnē, 21.jūlijā Smiltenē, 24.jūlijā Cēsīs, 25.jūlijā Rīgā, Mazajā ģildē, 28.jūlijā Gulbenē, 1.augustā Limbažos, 2.augustā Ludzā, 8.augustāKuldīgā, 9.augustā Dobelē, 10.augustā Madonā, 16.augustā Jelgavā un 18.augustā noslēdzošā tūres izrāde būs skatāma Rīgā, VEF Kultūras pilī.

Lasītākās ziņas valstī

SLT viesizrādes Latvijā notiek ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, Latvijas Nacionālā kultūras centra un Pasaules brīvo latviešu apvienības atbalstu.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti