Dalies:

Vai "KPV LV" virzīs savu prezidenta amata kandidāti – Alēnu Butkēviču?

Vai "KPV LV"  virzīs savu  prezidenta amata kandidāti – Alēnu Butkēviču?
  • 10. Apr. 2019

Plānu par vienotu koalīcijas prezidenta amata kandidātu varētu neizdoties īstenot, ziņo Latvijas televīzijas raidījums ”Panorāma”. Viena no koalīcijas partijām – “KPV LV” nolēmusi rīt uzklausīt savu iespējamo prezidenta amata kandidāti. Saskaņā ar Latvijas Televīzijas rīcībā esošo informāciju, Saeimas frakcija ar videokonferences palīdzību uzklausīs stomatoloģi Alēnu Butkēviču.

Viņa ir medicīnas zinātņu doktore un pašlaik atrodas ārpus Latvijas. Kā Latvijas Televīzijai norādījuši vairāki “KPV LV” frakcijas biedri, daži deputāti viņas kandidatūru vērtē skeptiski un jau tagad būtu gatavi balsot par Egilu Levitu, savukārt daļa frakcijas ar interesi gaida tikšanos ar A. Butkēviču.

Jau esam ziņojuši, ka koalīcija līdz 15. aprīlim iecerējusi vienoties par vienu kopīgu prezidenta amata kandidātu. Vairākums koalīcijas - nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK, "Attīstībai/Par!" un Jaunā konservatīvā partija - jau paudušas atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesneša Egila Levita kandidatūrai.

Lasītākās ziņas

Foto: Dr. Butkēvičas zobārstniecības prakse

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti