Dalies:

Vācijas pilsētā Gīterslo atklāj Alekseja Naumova izstādi

Vācijas pilsētā Gīterslo atklāj Alekseja Naumova izstādi
  • 06. Mar. 2018

4. martā Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa atklāja profesora Alekseja Naumova un Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studentu darbu izstādi Gīterslo pilsētas Mākslas biedrībā.

Latviju ar šo pilsētu un reģionu saista cieša sadarbība pašvaldību jomā. “Starp Latviju un Gīterslo reģionu notiek aktīva un regulāra sadarbība, kas iedibināta jau uzreiz pēc Latvijas neatkarības atgūšanas – šobrīd ar gandarījumu varam atskatīties uz sadraudzību vesela ceturtdaļgadsimta garumā,” atzīmēja vēstniece Inga Skujiņa. “Aktuālā izstāde ir vēl viens apliecinājums ciešajai reģionu sadarbībai, kas īstenojas gan kopēju kultūras projektu veidā, gan arī uzņēmējdarbībā, izglītībā un citās jomās. Lielisks aktīvās sadarbības apliecinājums ir arī Latvijas Ministru prezidenta Māra Kučinska nesenā vizīte Gīterslo,” uzsvēra vēstniece.

Izstādes atklāšanā Gīterslo Mākslas biedrībā piedalījās arī gleznu autors un LMA bijušais rektors profesors Naumovs, kā arī izstādes kuratore, latviešu izcelsmes mākslas zinātniece, Dr. Silvana Kreijere (Silvana Kreyer). Tāpat klāt bija vairāki LMA studenti, kuru darbi iekļauti ekspozīcijā.

Gīterslo pilsētā izstāda būs apskatāma no 4. marta līdz 7. aprīlim. Tajā eksponētas profesora Naumova gleznas un 15 LMA studentu darbi. Izstādē iekļauti darbi no Naumova urbānās glezniecības projekta "Pasaules Ainava", ko profesors īsteno jau kopš 2011. gada.

Foto: Latvijas vēstniecība Vācijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti