Dalies:

Vācijas augstākie ūdenskritumi Trībergā

Vācijas augstākie ūdenskritumi Trībergā
  • 22. Apr. 2015

Gleznainajā Švarcvaldē, Trībergā, (Triberg) - pavisam netālu no Freiburgas, atrodas Vācijas augstākie ūdenskritumi. Tie ir vieni no galvenajiem Švarcvaldes tūrisma apskates objektiem. Varena un dimdinoša dabas izrāde, kur putojoša straume pa septiņām, 163 metru augstām pakāpēm, dārdēdama gāžas aizā.

Trībergas ūdenskritumi piedāvā daudz pārsteigumu. Ja neesat paguvuši iespaidīgos ūdenskritumus apskatīt pa dienas gaismā, tad to vēl nebijušā veidolā varēs redzēt arī tumsā līdz plkst. 22.00, kad tos īpaši izgaismo.

Šie Vācijas pazīstamākie ūdenskritumi ir pieejami jebkuros laika apstākļos, arī ziemā. Ziemassvētkos tiem ir savs šarms, šķiet, ka esat nokļuvuši senā pasakā, jo tad ūdenskritumus izgaismo efektīga gaismas spēle. Bet pavasaros, kad kūst sniegs, vai pēc stiprām lietusgāzēm ūdens ir īpaši daudz. Tieši tāpēc šeit ir speciāli ierīkota platforma, no kurienes ūdenskrituma pilienu mākonis ir vislabāk redzams.

Jūs varat izvēlēties vienu no trijām īpaši apzīmētajām takām – dabas, kultūras vai kaskāžu taku un izbaudīt vienreizēju dabas piedzīvojumu.


Vācijas augstāko ūdenskritumu galvenā ieeja ir ātri un ērti sasniedzama ejot kājām no pilsētas centra, taču piekļūšana ūdenskritumiem ir iespējama arī no vēl četrām ieejas vietām.

Ieejas maksa:

4 Eur, taču ir pieejamas dažādas atlaides bērniem, studentiem, invalīdiem, ģimenēm un grupām.

Atsauksmes un foto varēsiet aplūkot platformā TripAdvisor!

Koordinātes: 48.126076, 8.228051

Brauciet uz latviešu centru Bērzaini, kur jūs varēsiet pārnakšņot un gardi paēst! - Un pusstundas braucienā no Bērzaines - būsiet nonākuši pie Vācijas augstākajiem ūdenskritumiem (galvenā ieeja: Hauptstraße 85, 78098 Triberg im Schwarzwald)!

Piesakieties dzīvošanai Bērzainē jau tagad! Visizdevīgāk pie mums iekārtoties uz trīs līdz piecām dienām, lai ērtāk varētu aizbraukt uz apkārtnes skaistākajām vietām!

Biroja tālr: +49 (0) 761 53340
Mob.: +49 (0) 176 555 53340
E-pasts: berzaine@latviesi.com
Adrese: Leinhaldenweg 28, 79104, Freiburg, Deutschland

Foto: © Stadtinformation Triberg

Informācija aktualizēta 2016.gada 5.jūnijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti