Dalies:

Uzdāvini 2x2 Ziemassvētkos! Pasaules Latviešu jaunatnes seminārs 2x2. Bez Robežām

Uzdāvini 2x2 Ziemassvētkos! Pasaules Latviešu jaunatnes seminārs 2x2. Bez Robežām
  • 31. Mar. 2020
  • 22.42

Vācijā 2020. gada 15.-22. augustā

2x2 seminārs ir unikāla satikšanās telpa latviešu jauniešiem no visas pasaules. Nedēļas garumā jauniešiem ir iespēja caur diskusijām mācīties, apmainīties ar informāciju, piedalīties zinošu lektoru lekcijās un radīt savu nākotnes redzējumu par Latviju. Seminārs nodrošina vidi, kur jaunieši var izkopt savu latvietību, atpgūstot gan amatniecības prasmes, gan modelējot moderno latvietību. 

Viens no 2x2 svarīgākajiem mērķiem ir jauniešiem sagādāt emocionālu pārdzīvojumu, lai tādējādi veidotu ciešu kontaktu un piederības sajūtu viņu latviešu draugiem, tautai un Latvijai. Mums ir svarīgi dot jauniešiem jaunas zināšanas, modināt viņos interesi un ļaut atklāt jaunas iespējas kā Latvijā, tā pasaulē. 

Jauniešiem būs iespēja iepazīt pasaulē, Eiropā un Latvijā dzīvojošos jauniešus, lai veidotu jaunus kontaktus draudzības

2x2 semināru veido intensīva programma: 

*rīta cēlienā dalībnieki apmeklē ievirzes, kurās nometnes dalībnieki piedalās lekcijās un diskusijās. Katrs dalībnieks izvēlas vienu ievirzi, kurā piedalās visu nedēļu.

*pēcpusdienā dalībnieki piedalās projektos, kas ir aktīvas un praktiskas nodarbības. Katrs dalībnieks izvēlas vienu projektu, kurā piedalās katru dienu visu nedēļu.

*vakarā visi nometnes dalībnieki piedalās koplekcijās, diskusiju vakaros, sporta aktiviātēs, danču vakaros, dziesmu karos, koncertos un citās aktivitātēs. 

*viena nepilna nometnes diena tiek veltīta ekskursijai.

Norises vieta: šogad pēc vairāk nekā 30 gadu pārtraukuma nometne norisināsies Vācijā, Daugavas Vanagiem Vācijā piederošajā Latviešu kultūras centrā Bērzaine, kurš atrodas Freiburgā - Vācijas, Šveices un Francijas krustpunktā, kalnu un mežu ielokā.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti