Dalies:

Uzbekistānas radioklausītājus iepazīstina ar Latvijas valsts Simtgades svinībām veltītiem pasākumiem

Uzbekistānas radioklausītājus iepazīstina ar Latvijas valsts Simtgades svinībām veltītiem pasākumiem
  • 23. Feb. 2018

Latvijas vēstnieks Uzbekistānā Mihails Popkovs 23. februārī viesojās Uzbekistānas radio stacijā „Oriat FM”, kur plašā intervijā tiešajā ēterā radioklausītājus iepazīstināja ar Latvijas valsts Simtgades vēsturi, tai veltītām svinībām un pasākumiem Latvijā un Uzbekistānā, kā arī aicināja ikvienu Latvijas mīļotāju un interesentu apciemot Latviju šajā svinību gadā.

Radioklausītājiem tiešajā ēterā bija iespēja uzdot jautājumus par Latviju. Klausītāji bija ieinteresēti dzirdēt par Latvijas valsts Simtgades svinību programmu, interesantiem apskates objektiem un muzejiem gan Rīgā, gan citviet Latvijā. Tāpat klausītāju interesi raisīja fakti par Rīgas vēsturi un tās simboliem, Latvijas tautiskajām tradīcijām, nacionālajiem ēdieniem un dzērieniem, kā arī labāko gadalaiku Latvijas apciemošanai.

Intervija noslēdza nedēļas garumā ik rītu radio „Oriat FM” izskanējušo viktorīnu par Latvijas sasniegumiem, ievērojamām personībām zinātnē, kultūrā, sportā un politikā, kas nes Latvijas vārdu pasaulē. Zinošākie viktorīnas dalībnieki un interesantāko jautājumu autori nedēļas nogalē apmeklēja Latvijas vēstniecību Taškentā, kur balvās par atjautību saņēma Latvijas suvenīrus un skaistus albumus par Latvijas dabu.

Foto: Latvijas vēstniecība Uzbekistānā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti