Dalies:

Uzbekistānas galvaspilsētā startēja Latvijas Simtgadei veltīts autobrauciens Taškenta - Rīga

 Uzbekistānas galvaspilsētā startēja Latvijas Simtgadei veltīts autobrauciens Taškenta - Rīga
  • 03. Apr. 2018

Sestdien, 31. martā, Taškentā startēja Latvijas Simtgadei veltīts autobrauciens Taškenta - Rīga. Braucēju komanda no Latvijas ar vēsturiskiem spēkratiem devās ceļā no Latvijas vēstniecības Uzbekistānā.

Pārbrauciena finišs plānots 9. aprīlī pie Uzbekistānas vēstniecības Rīgā.

Braucienu īsteno uzņēmēju un mākslinieku grupa no Latvijas un Uzbekistānas – Jānis Mozga, kurš ir arī idejas autors, Uldis Batarags, Jurijs Konovalovs, Nauris Jonass, Andrejs Samuiliks, Andris Kulbergs, Lauris Boss, Ralfs Kirštuks, kā arī mūziķi no grupas “Prāta Vētra” Jānis Jubalts un Māris Mihelsons. Plānotais brauciena garums ir 5 700 km, ilgums 10 dienas. Autobraucēji dodas uz Rīgu ar četriem spēkratiem - diviem LADA-2101 (1979.gads un 1974.gads), GAZ-24 (1974.gads) un Opel Rekord (1979.gads).

Autobraucienu atbalsta Latvijas, Uzbekistānas un starptautiski uzņēmumi A/S Sonora, SIA Sonora Development, Balcia Insurance SE, E.Tauriņš un partneri, Silos Cordoba, kā arī Latvijas vēstniecība Uzbekistānā. Brauciena mērķis ir stiprināt Latvijas un Uzbekistānas sadarbību, veicināt abu valstu tūrisma saites, kā arī svinību gadā nest Latvijas vārdu pasaulē.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti