Dalies:

Uz nākamo gadu pārcelts Īrijas 3x3 saiets

Uz nākamo gadu pārcelts Īrijas 3x3 saiets
  • 19. May. 2020

Gāju, gāju garu ceļu, ceļam galu nezināj' - tāds ir 2020. gada 3x3 moto. Un mums patiesi garš ceļš uz šo nometni ejams, jo 17. maija vakarā esam pieņēmuši lēmumu, ka Īrijas 3×3 nometne, ko bija paredzēts rīkot šā gada augustā, tiek pārcelta uz 2021. gadu. Šāds lēmums pieņemts, izanalizējot Īrijas valdības noteiktos ierobežojumus pasākumu rīkošanai, kā arī sakarā ar COVID-19 ieviestajiem noteikumiem valstī un ņemot vērā valdības prognozes augusta mēnesim.

Mēs apzināmies, ka, rīkojot nometni, uzņemamies atbildību par itin visiem saviem dalībniekiem - gan pavisam mazajiem, gan tiem, kam jau sirmas galvas, un saprotam, ka pat pie visoptimistiskākajām prognozēm nedrīkstam riskēt ne ar viena dalībnieka veselību.

Bet nebēdā ne nieka, jo strādājam pie dažādām idejām, ko realizēsim virtuāli, gan visu vasaru, gan paredzētajā 3x3 nedēļā.

Lasītākās ziņas valstī

Šobrīd daudzi no jums jau ir samaksājuši depozītu un daži pat pilnu dalības maksu. Mēs ļoti lūdzam atsaukties visus, kas veikuši maksājumus. Mēs jums piedāvājam samaksāto summu pārcelt uz nākamo gadu, tādejādi garantējot jums vietu 2021. gada nometnē.

Ja vēlaties atgūt samaksāto summu, lūdzam rakstīt uz pieteikums 3x3@gmail.com, norādot savu vārdu, uzvārdu, IBAN un SWIFT kodus.

Mēs būsim saprotoši un pretimnākoši kā vienā, tā otrā gadījumā, neatkarīgi no tā, kurš variants tev der un kuru izvēlēsies.

Lūdzu raksti e-pastā: pieteikums3x3@gmail.com vai zvani 086 806 5543 Sandrai, vai arī raksti Facebook, Whatsapp.

Īrijas 3x3 padomes/ rīkotājkomanda

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti