Dalies:

Ušakovs atkāpjas, rīt vēlēs jaunu Rīgas mēru!

Ušakovs atkāpjas, rīt vēlēs jaunu Rīgas mēru!
Foto: LETA
  • 29. May. 2019

Atstādinātais Rīgas mērs Nils Ušakovs ("Saskaņa") atkāpies no galvaspilsētas domes priekšsēdētāja amata, liecina Ušakova paziņojums sociālajā tīklā "Facebook". Latvijas Televīzija ziņo, ka jauna mēra vēlēšanas varētu notikt jau rīt.

"Pēdējais selfijs Rīgas mēra krēslā. Eiroparlamenta vēlēšanas beigušās un šodien es atkāpjos no amata, kurā esmu strādājis, pateicoties rīdzinieku un komandas atbalstam, 10 gadus. Paldies jums! Un paldies par atkārtotu atbalstu turpināt darbu, aizstāvot “Saskaņas“ vērtības un ideālus un mūsu valsts intereses, tagad Eiropas līmenī. Mūsu komanda tuvākajā laikā ievēlēs jaunu mēru un turpinās darbus, kurus mēs esam iesākuši vēl 2009.gadā. Un vēl – tiesā es turpināšu cīņu par to, lai pierādītu, ka mana atstādināšana no amata bija prettiesiska," raksta Ušakovs.

Lasītākās ziņas valstī

Partija “Gods kalpot Rīgai” valde galvaspilsētas domes priekšsēdētāja amatam nolēmusi virzīt Daini Turlo. Šobrīd Dainis Turlais ir Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs.

Agrāk viņš bija LR Aizsardzības spēku pirmais komandieris (1992-1994) Ticis ievēlēts par deputātu  6., 8., un 9. Saeimas sasaukumā. Viņš ir bijis Iekšlietu ministrs (1996-1997), Iekšlietu ministrijas Parlamentārais sekretārs (2004.-2007.). Strādājis par Valsts prezidenta padomnieku Nacionālās Drošības jautājumos (1994-1995). Darbojies par padomnieku drošības jautājumos Ministru prezidentam (1998-1999) un Tieslietu ministram (1999-2000).

“Gods kalpot Rīgai”  jau aizvadītajā nedēļā paziņoja, ka Rīgas mēra amatam piedāvās kādu no savas partijas pārstāvjiem, jo partija esot gatava uzņemties iniciatīvu vadīt pilsētu. "Saskaņa" šo kandidātu varētu atbalstīt.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti