Dalies:

Tuvākajās dienās repatriācijas reisi no septiņām valstīm

Tuvākajās dienās repatriācijas reisi no septiņām valstīm
  • 20. Mar. 2020

Latvijas nacionālajai lidsabiedrībai "airBaltic" tuvākajās dienās uz Rīgu plānoti lidojumi no Apvienotās Karalistes, Turcijas, Gruzijas, Nīderlandes un Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE), liecina informācija Satiksmes ministrijas mājaslapā. Vēl vairākas lidsabiedrības veiks lidojumus no Somijas, Spānijas un Skotijas Lielbritānijā.

Lidsabiedrībai airBaltic sestdien, 21.martā, plkst.15.50 paredzēts lidojums no Stambulas Turcijā uz Rīgu, kur lidmašīna nosēdīsies plkst.17.30.

Lidsabiedrības "Diamond Sky" lidojums Helsinki-Rīga sestdien, 21.martā, izlidos plkst.13.

Lasītākās ziņas

Lidojums Edinburga-Rīga sestdien, 21.martā, izlidos plkst.13. Lidojumu nodrošinās lidsabiedrība "Time air". 

Latvijā bāzētās aviosabiedrības "SmartLynx airlines" lidojums Tenerife-Rīga sestdien, 21.martā, izlidos plkst.13.30. 

Savukārt lidojums Malaga-Rīga sestdien, 21.martā, izlidos plkst.17. To nodrošinās lidsabiedrība "Air X Charter".

Nākamajās dienās no vairākām valstīm paredzēti aviokompānijas "airBaltic" lidojumi.

Svētdien, 22.martā, plkst.8.10 paredzēts lidojums no Rīgas uz AAE galvaspilsētu Abu Dabī, kur reiss ieradīsies plkst.16.10. Savukārt plkst.17.40 plānots reiss Abu Dabī-Rīga, kad Latvijas galvaspilsētā nolaidīsies plkst.22.15.

Reisi Rīga-Londona un Londona-Rīga notiks svētdien, 22.martā. Lidojums Rīgas lidostā tiks uzsākts plkst.9, savukārt no Londonas lidmašīna pacelsies plkst.11.55. Otrs lidojums šajā maršrutā būs otrdien, 24.martā - lidojums Rīgas lidostā tiks uzsākts plkst.9, bet no Londonas lidmašīna pacelsies plkst.11.55. Vēl trešais reiss starp šīm pilsētām tajos pašos izlidošanas laikos būs trešdien, 25.martā

Pirmdien, 23.martā, plkst.10.05 paredzēts reiss Rīga-Stambula, bet reiss Stambula-Rīga izlidos plkst.15.50 un nolaidīsies plkst.17.30.

Pirmdien, 23.martā, paredzēts reiss Gruzija-Rīga, kas pacelsies plkst.15.35.

Otrdien, 24.martā, un trešdien, 25.martā, būs lidojumi Rīga-Amsterdama, kas pacelsies plkst.11, bet reisi Amsterdama-Rīga izlidos plkst.14.25.

Lidsabiedrības pārstāvji aģentūrai LETA norādīja, ka pēc Latvijas Ārlietu ministrijas pieprasījuma un ar Latvijas Satiksmes ministrijas atļauju "airBaltic" izpildīs repatriācijas lidojumus. Lidsabiedrībā pavēstīja, ka no Londonas, Tbilisi un Amsterdamas uz Rīgu ar katru no  reisiem būs iespējams atceļot līdz 140 pasažieriem.

Biļetes cena, ieskaitot vienu reģistrētu bagāžu, kā arī vienu rokas bagāžu vienību, reisos Rīga-Londona un Londona-Rīga būs 205 eiro, reisā Tbilisi-Rīga - 270 eiro, bet reisos Rīga-Amsterdama un Amsterdama-Rīga - 170 eiro.

Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pilsoņi, kā arī šo valstu pastāvīgie iedzīvotāji, kuri vēlas atgriezties, tiek aicināti rezervēt biļetes šiem lidojumiem, zvanot uz "airBaltic" zvanu centru pa īpaši izveidotu tālruni +371 67207771. Lidsabiedrība lūdz ņemt vērā, ka, veicot rezervāciju pa telefonu, pasažieriem būs nepieciešams sniegt un apstiprināt savu pases informāciju.

Pasažieriem, kuri vēlaties ceļot no Rīgas, jābūt atļaujai iebraukt attiecīgajā valstī. Pirms sazināties ar "airBaltic" lidsabiedrība lūdz konsultēties ar atbildīgajām iestādēm par tiesībām ceļot.

"airBaltic" aicina visus ielidojošos pasažierus ar saslimšanas simptomiem vērsties pie mediķiem starptautiskās lidostas Rīga E un C atlidošanas sektorā pirms bagāžas saņemšanas. Pasažieriem, kas ierodas no vīrusa skartajām teritorijām, jāievēro obligāta pašizolācija 14 dienas.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti