Dalies:

Tokijā tiek svinēta Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadiena

Tokijā tiek svinēta Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadiena
  • 17. Nov. 2017

Š.g. 16. novembrī Latvijas vēstniece Japānā Dace Treija-Masī vēstniecības telpās rīkoja pieņemšanu par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai. Uz pieņemšanu tika aicināti Japānas valdības, valsts iestāžu, parlamenta un Japānā akreditētā diplomātiskā korpusa pārstāvji, kā arī politisko, kultūras, ekonomikas un sabiedrisko aprindu darbinieki, tai skaitā arī Japānas-Latvijas Mūzikas asociācijas un Latvijas-Kansai draudzības biedrības pārstāvji. Tāpat uz pasākumu tika aicināti Japānā dzīvojošie Latvijas diasporas pārstāvji.

Savā uzrunā vēstniece Dace Treija-Masī pateicās par atbalstu vēstniecības ilggadējiem sadarbības partneriem, un, atzīmējot Latvijas vēstures līkločus, aicināja klātesošos piedalīties Latvijas Simtgades svinībās – gan apmeklējot Latviju, gan piedaloties Latvijas vēstniecības Japānā organizētajos kultūras pasākumos.

Pasākuma laikā vēstniecības viesiem bija iespēja nobaudīt Latvijas ēdienus, tai skaitā SIA „Lāči” rupjmaizi, SIA „Ievas sieri” ražoto sieru, kā arī „Rīgas melno balzamu”.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti