Dalies:

Tiešsaistes pasākumā diskutēs par motivācijas saglabāšanu "četrās sienās"

Tiešsaistes pasākumā diskutēs par motivācijas saglabāšanu "četrās sienās"
CC0 licence
  • 16. Apr. 2020

"Distancētu sarunu festivāla" otrā sērija "Motivācija četrās sienās" būs veltīta ikdienas rutīnas izmaiņu ietekmei uz cilvēku emocionālo līdzsvaru, informē pasākuma organizatori. Pusotru stundu ilgajā tiešsaistes notikumā diskusijā iesaistīties varēs ne tikai aicinātie viesi, bet arī attālinātie pasākuma "apmeklētāji".

Diskusijā piedalīsies alpīniste un uzņēmēja Olga Kotova un pārdošanas trenere Elīna Pelčere. Savā pieredzē dalīsies arī mūziķis Ozols, televīzijas raidījumu un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja pienākumu izpildītājs Andris Kužnieks. Sarunu vadīs Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzējs un pētnieks Mārtiņš Daugulis.

"Distancētu sarunu festivāla" otrā sērija "Motivācija četrās sienās" tiešsaistē būs skatāma šeit plkst.18 pēc Latvijas laika, kā arī Eiropas Savienības mājas "Facebook" lapā, interneta portālā "mammamuntetiem.lv" un "tvnet.lv".

Lasītākās ziņas

"Distancētu sarunu seriālā" katru ceturtdienu notiek sarunas par kādu konkrētu emocionālās veselības tēmu, saistot to ar šā brīža situāciju Latvijā - toskait, izolāciju un fizisku distancēšanos, ikdienas rutīnas izmaiņām, attālinātā mācību procesa ietekmi uz ģimenes psihoemocionālo veselību.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti