Dalies:

Tiešsaistē būs pieejamas Eiropas nodarbinātības speciālistu konsultācijas

Tiešsaistē būs pieejamas Eiropas nodarbinātības speciālistu konsultācijas
CC0 licence
  • 12. Feb. 2020

Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālistu konsultācijas turpmāk būs pieejamas tiešsaistē, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāvji.

"Mūsu konsultācijas tiešsaistē būs īpaši noderīgas tiem Latvijas valsts piederīgajiem, kuri dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū, jo NVA EURES konsultantu atbalstu viņi tagad var saņemt attālināti, izmantojot vien datoru un interneta pieslēgumu," uzsver Eiropas Sociālā fonda projekta "EURES tīkla darbība Latvijā" vadītāja Līga Baufale.

Konsultanti tiešsaistē atbildēs uz jautājumiem par darba iespējām, dzīves apstākļiem un darba tirgus situāciju Latvijā, par NVA pakalpojumiem un atbalstu darba meklēšanā, par to, kādas administratīvās procedūras jāveic un kādi dokumenti ir nepieciešami, atgriežoties Latvijā, par bezdarbnieka pabalsta vai pensijas pārcelšanas nosacījumiem un citiem aktuālajiem jautājumiem. Tiešsaistes konsultāciju laikā konsultanti sniedz informāciju par darba un izglītības iespējām, vakancēm un dzīves apstākļiem gan Latvijā, gan citās Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas Zonas valstīs.

Lasītākās ziņas

Pakalpojums jebkuram interesentam Latvijā un jebkurā citā pasaules valstī ir pieejams katru piektdienu no plkst.13 līdz plkst.15 Eiropas darba mobilitātes portāla "www.eures.europa.eu" tērzēšanas rīkā "CHAT with EURES LV"

NVA tīmekļvietnē ir izveidota arī sadaļa "Ja vēlies atgriezties Latvijā", kurā ir apkopota noderīga informācija tiem Latvijas valsts piederīgajiem, kas dzīvo un strādā ārvalstīs, bet plāno vai apsver iespējas atgriezties Latvijā. 

EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un partneru sadarbības tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt tos darba devējus un darba meklētājus, kuri vēlas izmantot Eiropas darba mobilitātes iespējas. EURES konsultanti ir specializējušies praktiskajos, juridiskajos un administratīvajos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti