Dalies:

Tiek plānotas Jauniešu dienas Zviedrijā. Piesakies arī tu!

Tiek plānotas Jauniešu dienas Zviedrijā. Piesakies arī tu!
  • 31. Jan. 2020

Stokholmas Latviešu Jauniešu klubs aicina citus ārpus Latvijas dzīvojošos latviešu jauniešus (16-25 gadi) piedalīties mūsu jaunajā projektā “Jauniešu pašorganizēšanās un Eiropas latviešu jauniešu sadarbības veicināšana”. Projekta ietvaros tiek plānotas Jauniešu dienas Zviedrijā šā gada no 18.-20. septembrim. 

Stokholmas Jauniešu klubs ir pašorganizēta jauniešu grupa, kas rīko projektus un pasākumus, kur Zviedrijas jauniešiem ir iespēja satikties un iepazīties, saglabāt savu latvisko identitāti, runājot latviski un esot kopā. Jauniešu klubs darbojas jau no 2017. gada rudens. Iepriekšējo Jauniešu kluba organizēto projektu ietvaros esam bijuši ekskursijā uz Latviju, apmeklējuši Latvijas Saeimu, tikušies ar Jauniešu Saeimas pārstāvjiem, organizējuši politikas semināru Stokholmā, organizējuši Zviedrijas un Dānijas latviešu jauniešu sadraudzības dienas Malmē un tuvāk iepazinušies ar Eiropas Parlamenta darbu un dažādām jauniešu studiju un ceļojumu iespējām Eiropā. 

Lasītākās ziņas valstī

Tagad griežamies pie jums, Eiropas latviešu jaunieši, ar jautājumu, vai jūs vēlētos būt partneri mūsu jaunajā projektā? Tāpēc lūdzam tos, kuriem šis projekts un ideja, šķiet interesanta, atsaukties, lai mēs zinām, cik liela ir interese. Jauniešu dienu ietvaros tiks organizētas jauniešus interesējošas aktivitātes, būs iespēja vienam otru iepazīt, draudzēties un vīt jaunus sadarbības tīklus. 

Jauniešu klubu var atrast:
Instagram-@stokholmasjauniesi
Facebook - Stokholmas Latviešu Jauniešu klubs.
Ja jums ir interese vai jautājumi par projektu tad lūdzu rakstiet uz mūsu e-pastu: stokholmasjauniesi@gmail.com
 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti