Dalies:

Tbilisi un Rīga atzīmēs kopīgo sadraudzības 10. gadadienu

Tbilisi un Rīga atzīmēs kopīgo sadraudzības 10. gadadienu
  • 03. Apr. 2017

Informāciju sagatavoja Agnese Siliņa, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore.

Lai atzīmētu Rīgas un Tbilisi sadraudzības 10.gadadienu vizītē Rīgā ieradīsies Tbilisi (Gruzija) mēra vietnieks Iraklijs Lekvinadze ar delegāciju.

Otrdien, 4.aprīlī, plkst. 10.00 paredzēta Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Andra Amerika un Tbilisi mēra vietnieka Iraklija Lekvinadzes tikšanās. Amatpersonas pārrunās līdzšinējo abu pilsētu sadarbību, kā arī apspriedīs turpmākās ieceres.

Tikšanās paredzēta 206.kabinetā un tās beigās plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem būs iespēja uzdot jautājumus abām amatpersonām.

Savukārt plkst.10.40 Rātsnama 1.stāva vestibilā Andris Ameriks un Iraklijs Lekvinadze atklās Rīgas un Tbilisi draudzības desmitgadei veltīto fotoizstādi "Rīga_Tbilisi. Ar mīlestību." Tās autors ir fotogrāfs un ārsts Iraklijs Abesadze un fotogrāfijās atainota Rīgas pilsētas ainava, sadzīves sižeti un rīdzinieku portreti.

Plkst.11.30 Tbilisi delegācija apmeklēs skvēru Brīvības ielu un Ropažu ielu krustojumā (iepretim TC "Alfa"), kur nākotnē plānots izveidot Tbilisi parku. Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičš, Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko un Tbilisi mēra vietnieks Iraklijs Lekvinadze iestādīs abu pilsētu draudzības simbolu - dižskābārdi un vīnogulāju.

4.aprīlī plkst.14.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks Gruzijas Nacionālās bibliotēkas grāmatu dāvinājuma ceremonija, bet plkst.19.00 rīdziniekus priecēs Gruzijas Valsts Akadēmiskā tautas dziesmu un deju ansambļa "Rustavi" koncerts Rīgas Kongresu namā.

Rīgas un Tbilisi sadarbību nosaka 2007.gada 3.aprīlī noslēgtā Vienošanās par sadarbību starp Rīgas domi un Tbilisi tirdzniecības, ekonomikas, zinātnes un tehnikas, humanitārajā un kultūras jomās.

Informāciju sagatavoja: Agnese Siliņa,

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas

projektu koordinatore, tālr.67026104,

e-pasts: Agnese.Silina@riga.lv

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti