Dalies:

Tautieši Lielbritānijā ārkārtējās situācijas laikā pievēršas hobijiem

Tautieši Lielbritānijā ārkārtējās situācijas laikā pievēršas hobijiem
CC0 licence
  • 27. Apr. 2020

Daudzi mūsu tautieši Lielbritānijā, kuri aizņemtības dēļ nevarēja veltīt laiku saviem hobijiem, nu nododas radošām aktivitātēm, meklē jaunus risinājumus un idejas, reportāžā no Apvienotās Karalistes vēsta Latvijas Televīzija.

Pianiste Ieva Dubova vairs neuzstājas koncertzālēs, bet gan internetā, tāpat mainījies veids, kā tiek pasniegtas privātstundas. Tā kā skolnieki nedrīkst nākt klātienē, stundas notiek, izmantojot internetu, ir speciāli uzstādītas kameras un datorekrāni.

Lasītākās ziņas valstī

Latviete Agnese Vrubļevska strādāja par menedžeri restorānā, kurš tika slēgts. Tagad viņai ir vairāk laika, lai iekārtotos jaunajā dzīvesvietā, dziedātu un nodarbotos ar sportu. 

Tikmēr Ieva Albertone, kura līdz šim strādāja skolā, kas paredzēta bērniem ar īpašām vajadzībām, tagad no jauna pievērsusies gleznošanai

“Daļu dienas paņem manas meitas mājmācība, kuru mēs dalām kopā ar vīru. Pēcpusdienās, kad meita guļ, ir mans laiks. Tad es izvelku krāsas, otas, pasteļu krītiņus un gleznoju,” par savu ikdienu stāstīja sieviete.

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti