Dalies:

Tautieši ārvalstīs varēs ērtāk atrast sev piemērotas nometnes Latvijā

Tautieši ārvalstīs varēs  ērtāk atrast sev piemērotas nometnes Latvijā
  • 26. Feb. 2019

Janvārī darbu uzsākušas divas jaunas interneta vietnes - E-Nometnes.lv un E-Pulcini.lv - , kas būtiski atvieglos vecāku iespējas vienkārši un ērti atrast bērniem piemērotākās nometnes un pulciņus. Tāpat arī diasporā mītošajiem latviešiem vietnes nodrošinās atvieglotu aktivitāšu meklēšanu, savlaicīgi plānojot apciemot Latviju.

E-Nometnes.lv un E-Pulcini.lv ir pieejamas datu bāzes, kuras nemitīgi tiks papildinātas ar saturīgām ārpusskolas laika pavadīšanas iespējām gan Rīgā, gan reģionos. Turklāt šajās mājaslapās tiek apkopota informācija arī par pieaugušajiem paredzētajiem kursiem un pulciņiem. Datu bāzes tiek papildinātas teju katru dienu, un, cerot uz pulciņu un nometņu organizētāju atsaucību, ir iecerēts izveidot plašāko šāda veida datu bāzi Latvijā.

“Šādu interneta vietņu izveide mums, divām aktīvām mammām, radās, pašām meklējot saistošas un interesantas brīvā laika pavadīšanas iespējas mūsu bērniem. Droši vien ikvienam, kurš kaut reizi savam bērnam meklējis vasaras nometni vai atbilstošu pulciņu, ir radies priekšstats, cik sarežģīts un laikietilpīgs ir šis meklēšanas process. Tādēļ arī izveidojām portālus, lai šo procesu atvieglotu visiem vecākiem,” stāsta portālu dibinātāja Ilze Zvaune.

Mājas lapās informācija ir pieejama gan latviešu, gan krievu valodā, un, lai atvieglotu piemērotākās nometnes vai pulciņa atrašanu, ir izveidots arī īpašs meklētājs, kas ļauj atlasīt ne tikai pulciņa veidu, bet arī izvēlēties nodarbību valodu. Tāpat iespējams izvēlēties konkrētam vecumam atbilstošās nometnes un pulciņus. Sistēma ļauj meklēt nodarbības arī atsevišķi pa reģioniem. Par katru nometni un pulciņu ir izveidots īss, saturīgs apraksts, kā arī pievienots fotoattēls.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti