Dalies:

Taps diasporas bērnu himna

Taps diasporas bērnu himna
  • 30. May. 2019

Ilgi lolots kluss sapnis sāk piepildīties! Latviešu kultūras biedrība "Saime" Vācijā kopā ar diasporas bērniem un jauniešiem, viņu draugiem un domubiedriem aizsāk darbu pie kopīgas diasporas bērnu himnas, kas vienotu latviešu mēlē dziedošos bērnus un jauniešus pāri okeāniem, pāri kalniem, pāri ikdienas darbiem, radot kopības sajūtu, kas stāv pāri visam, ja sirds pukst latviski!

Diasporas bērnu himnas nometne notiks no 31. maija līdz 2. jūnijam Vācijas pilsētā Šturgartē. Šīs himnas vārdu autors ir Guntars Račs, bet mūzikas autore  - Lolita Ritmane. Nometnē piedalīsies Štutgartes Dzintariņi un "Do re mi" no Vācijas, "Mazās dzērves"  no Luksemburgas, Elizabete Foigta-Krūmiņa no Īrijas un "Dzeguzīte" no Latvijas. Šīs nometnes mērķis ir apgūt diasporas bērnu himnu, nelielā koncertā pirmo reizi to atskaņot un arī ierakstīt videoklipu. 

Diasporas bērnu himnas vārdi un notis būs pieejamas visiem, lai dziesma dodas pasaulē un sasniedz ikvienu! Latviešu kopienu aktivitāšu ietvaros, pasākumos, nometnēs, mājās un skolās.

Lasītākās ziņas valstī

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti