Dalies:

Iespēja pieteikties tālmācības kursiem diasporas skolotājiem

Iespēja pieteikties tālmācības kursiem diasporas skolotājiem
Latviešu valodas aģentūra
  • 05. Aug. 2019

Latviešu valodas aģentūra radusi iespēju piedāvāt diasporas skolotājiem apgūt tālmācības nodarbību vadīšanu lva.classflow.lv vidē! Diasporas skolām, kas tiekas retāk, piemēram, lielo attālumu dēļ, tā būs laba iespēja klātienes nodarbības kombinēt ar tālmācības nodarbībām.
 
ClassFlow ir viegli un ērti lietojams, mākoņservisā balstīts klases vadības rīks, kur pedagogs var gan gatavot mācību materiālus, gan pasniegt stundas, gan uzkrāt skolēnu datus, gan komunicēt ar vecākiem un veidot savu resursu krātuvi.
 
Apmācības pilnībā finansē Latviešu valodas aģentūra. Taču jāņem vērā, ka apmācības nav lētas, tādēļ piesakoties esiet atbildīgi – rūpīgi izvērtējiet, vai jums būs pacietības pabeigt apmācību kuru un vai izmantosiet apgūtās zināšanas arī praksē! 
 
Lai piedalītos šajos kursos, kā arī pēc tam varētu izmantot lva.classflow.lv plartformu darbam, ir arī daži tehniski nosacījumi:
1.      pietiekami jaudīgs internets – gan augšupielādes, gan lejupielādes (download un upload) ātrumam ir jābūt vismaz 5 Mbps (interneta stiprumu var izmērīt šeit: http://www.speedtest.net/)’;
2.      piedāvātajām mācībām un vēlāk arī savu nodarbību vadīšanai ir nepieciešams dators, nederēs viedtālrunis vai planšete; datora parametri:
·         procesors – vēlams i5, ja ir iespējams, tad i7;
·         jauda – virs 2 GHz; 
·         operatīvā atmiņa – vismaz 4 GB RAM. 


Attālinātās mācības tiks uzsāktas septembrī. Skolotāji darbosies trīs grupās. Būs gan tiešsaistes nodarbības (par nodarbību laikiem vienosieties ar pasniedzējiem katrā grupā atsevišķi), gan videonodarbības, gan praktiska darbošanās individuāli un pāros (skatīt programmu pielikumā).
 
Pieteikt kursiem skolotāju var tikai skolas vadītājs!


Pieteikumus līdz 2019. gada 15. augustam sūtiet LVA metodiķei Lindai Krastiņai – pupa.metodikasskola@gmail.com
Pieteikumā norādiet precīzu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, valsti un skolas nosaukumu.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti