Dalies:

Tallinā atzīmē Latvijas valsts svētkus

Tallinā atzīmē Latvijas valsts svētkus
  • 20. Nov. 2017

17.novembrī Latvijas vēstniecībā Igaunijā Tallinā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai notika vēstnieka Raimonds Jansona rīkota pieņemšana. Tajā piedalījās Igaunijas valdības un parlamenta pārstāvji, sabiedriskie, biznesa, mākslas un kultūras darbinieki, žurnālisti, akadēmisko aprindu pārstāvji, u.c. Latvijas draugi. Viesus priecēja Latvijas Nacionālās operas solistu un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas mācībspēku uzstāšanās.

18.novembra vakarā vēstniecībā notika Latvijas svētku svinības latviešu diasporas pārstāvjiem Igaunijā. Svinīgo pasākumu ar uzrunu atklāja vēstnieks Raimonds Jansons, tam sekoja svētku koncerts ar Latvijas Nacionālās operas solistu un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas mācībspēku dalību. Pasākuma laikā tika skatīta Valsts prezidenta uzruna un kopā ar citiem latviešiem pasaulē dziedāta valsts himna.

Lasītākās ziņas valstī

Par godu Latvijas valsts svētkiem 18.novembrī Latvijas karogs tika pacelts pie Igaunijas prezidentes pils, valdības un parlamenta ēkām Tallinā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti