Dalies:

Stokholmas latviešu skolas pirmā skolas diena!

Stokholmas latviešu skolas pirmā skolas diena!
  • 05. Sep. 2019

Stokholmas latviešu skola šodien uzsāka jauno mācību gadu, un pirmās skolas dienas svinētāji bija sanākuši kuplā skaitā. Mūsu skolas saulainās telpas bija pilnas ar bērniem, skolotājiem, vecākiem, vecvecākiem un īpašiem viesiem.

Skolas pārzine Agnese Blaubārde mīļi sveica visus klātesošos, iepazīstināja ar skolotājiem, skolas valdi un atgādināja, ka pie valdes vienmēr var vērsties ar visdažādākajiem jautājumiem un ieteikumiem, lai mēs kopīgi varētu bagātināt un pilnveidot savu skolu.

Liels prieks par jaunajām ģimenēm ar dažādu vecumu bērniem, kas šogad skolas gaitas sāks pirmo reizi.
Kā savā runā teica Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams, ejot latviešu skolā, mēs apliecinām, ka joprojām gribam piederēt Latvijai. Ka ir svarīgi ikdienā darīt pareizas lietas, kas nākotnē novedīs pie citām pareizām lietām. Mīļus sveicienus sūtīja arī latviešu draudzes mācītājs Kārlis Žols ar Intas Meieres starpniecību.

Bilžu galerija!

Lasītākās ziņas valstī

Liels paldies Jūlijai Bernhardai par veiksmīgo pasākuma novadīšanu! Un paldies mums visiem par garšīgo svētku galdu, ko bijām sarūpējuši kopā! Savukārt bērniem acis iemirdzējās, kad tika iznests saldējums.

Paldies visiem par šodienas svētkiem! Jaunais skolas gads 
var sākties! Juhū!  

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti