Dalies:

Stokholmas latviešu skola turpina tikties rīta kopbrīžos - tiešsaistē!

Stokholmas latviešu skola turpina tikties rīta kopbrīžos - tiešsaistē!
  • 09. Apr. 2020

Stokholmas latviešu skolas sestdienas kopbrīži vienmēr ir bijuši vienojoši, patriotiski un mīļi. Tas, ka šajos apstākļos skola strādā tiešsaistē neliedz mums visiem tikties kopbrīžos arī tiešsaistē. Nu jau otro sestdienu pēc kārtas skola organizē rīta kopbrīdi visai skolai iezvanoties kopā!

Mūsu pirmais viesis sestdienā pirms Pūpolsvētdienas bija mūziķis Jānis Šipkēvics no Latvijas. Viņš un viņa ģimene mūs pagodināja ar savu klātbūtni laikā, kad šāda satikšanās ir tik vienkārša. Sirsnīgs novēlējums no mūziķa puses mums visiem latviešu bērniem un ģimenēm Stokholmas apkārtnē deva vienotību un kopības sajūtu! Katrs sēžot mājās dīvānā apskāvies vai darbojoties pie galda krāsojot Lieldienu aplikācijas - ieklausījās! Skolas pārzine uzrunāja visus iezvanot ar rīta zvanu un iepazīstinot vienam otru savā starpā mūs visus sabužināja! Skolas kopbrīdi turpinājām ar tradicionālo "Šokolādes jautājumu"! Šoreiz katra vecāka ziņā bija bērniem katram savās mājās tikt pie kāda garduma! Parasti to saņem skolā atbildot uz dienas jautājumu par Latviju, dzīvniekiem, gadalaiku vai kādu kopīgi izvēlētu tēmu! Jauko sarunu noslēdzām ar brīnišķīgu brīdi - kopīgu dziesmu "Piena ceļš" klavieres pavadījumā Jāņa izpildījumā. Visiem dziedot līdzi, tas mūs visu aizveda uz mājām! 

Ar skolas bērniem un viņu vecākiem tiksimies atkal jau sestdien! Šoreiz Lieldienu noskaņās ar rīta sadziedāšanos, viesiem un Lieldienu tradīcijām no Latvijas un īpašo ciemiņu lielākiem bērniem un vecākiem! Varbūt pat pats Lieldienu zaķis mūs apciemos!

Lasītākās ziņas

Paldies vecākiem un bērniem par uzticību, uzcītību un pacietību! Mēs satiksimies pavisam drīz!

Priecīgas LIELDIENAS visiem diasporas bērniem un viņu ģimenēm vēl Stokholmas latviešu skola!

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti