Dalies:

Stokholmas Latviešu skola ievēl jaunus valdes locekļus

Stokholmas Latviešu skola ievēl jaunus valdes locekļus
  • 30. Jan. 2019

Stokholmas Latviešu skola 26. janvārī noturēja gadskārtējo pilnsapulci, kurā tika ievēlēti jauni valdes locekļi, kā arī jauna skolas pārzine. Skolas pārzines amatā Ievas Reines daudzgadējo darbību pārņem Agnese Blaubārde, kura tika ievēlēta aizklātā balsojumā. Agnese aktīvi darbojusies skolā no 2008. gada. Līdz ievēlēšanai skolas pārzines amatā vadīja mazo bērnu klasi. Pēdējos 4 gadus Agnese bijusi arī viena no vadītājām Latviešu bērnu nometnē Ēlandē.

Jaunievēlētie valdes locekļi ir Jūlija Bernharda, Krista Januševska un Egita Uzulēna. Valdi šogad atstāj Kristīne Deisone, Oskars Ozoliņš un Anna Petraškēviča.

Valdes sastāvā nemainīgi darbosies Eva Šakina- Norouzi, Iveta Lāce, Elza Mankopa, Jānis Mankops un Santa Otisone. Valdes pienākumi tiks sadalīti pirmajā valdes sēdē, februāra sākumā.

Lasītākās ziņas valstī

Pilnsapulce norisinājās, balstoties uz skolas statūtiem. Izskatot tās gaitu, nav iespējams konstatēt kādus pārkāpumus, tādēļ tā tiek pasludināta par leģitīmu un tajā pieņemtie lēmumi un balsojumi par paliekošiem. Ar SLS statūtus var izlasīt šeit.

Skolas vadība sirsnīgi pateicas valdes bijušajiem dalībniekiem par ieguldījumu un veiksmīgu sadarbību skolas ikdienas darba nodrošināšanā, kā arī ilggadējai skolas pārzinei Ievai Reinei par nenogurstošo darbu skolas attīstībā. Skola novērtē Ievas ieguldījumu, līdzdarbojoties diasporas izglītības reformas izstrādē, kā arī sadarbību ar Valsts izglītības satura centru (VISC), Latviešu valodas aģentūru, Eiropas Latviešu apvienību (ELA), Pasaules Brīvo latviešu apvienību u.c. Neskatoties uz izmaiņām skolas sastāvā, ceram arī turpmāk uz Ievas palīdzību un atbalstu skolas attīstībā un pilnveidošanā!

Lai mums viss izdodas!
Stokholmas latviešu skola

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti