Dalies:

Stokholmas latviešu skolā aizvadīta raiba pirms Lieldienu sestdiena

Stokholmas latviešu skolā aizvadīta raiba pirms Lieldienu sestdiena
  • 08. Apr. 2019

Nu jau otro nedēļu skolas dienu sākam ar izkustēšanos un kādu deju soli. Patīkams prieks par to, ka ģimeņu un dejotāju kļūst arvien vairāk katru reizi!

Rīta kopbrīdī mūsu “Saulstariņi” skolas biedriem prezentēja savus uzvaras laurus guvušos darbiņus Latviešu valodas aģentūras rīkotajā konkursā “Pats. Pavasaris. Pasaule”. Paldies skolotājai Ivetai par uzņēmību un bērniem par centību! 

Kopīgi nodziedājām jautru dziesmiņu, un skolēni devās uz savām klasēm. Katrai klasei notika mākslas viesstunda ar mākslinieci un speciālo pedagoģi Kristīni, kas ļoti uzrunāja un priecēja bērnus un vecākus ar ļoti interesantām “Paper mashe” nodarbībam. Kristīne mācīja skolēnus, kā no balona un avīzēm var izveidot lieldienu olas, un pēc tam tās krāsot. Bērni visi kā viens atzina - viss ļoti paticis, tikai bijis par īsu un vajagot atkārtot! Ļoti ceram uz turpmāku sadarbību ar Kristīni! 

Pēc stundām skolā viesojās muzikālā apvienība “Stokfolk”, kas bērnus ļoti interesantā veidā mudināja iesaistīties dziedāšanā un dejošanā. Malā nesēdēja neviens, visi griezās deju solī! 

Paldies lieliskajiem pedagogiem, vecākiem un bērniem par neizsīkstošu enerģiju, vedot bērnus uz skolu! 

Lasītākās ziņas valstī

Attēlus no pasākuma atradīsiet ŠEIT.

Autors: Stokholmas Latviešu skola
Foto: Stokholmas Latviešu skola

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti