Dalies:

Stokholmas amatierteātris atsāk darbību klātienē

Stokholmas amatierteātris atsāk darbību klātienē
  • 13. May. 2020

Savu darbību Stokholmas amatierteātris atsāk ar Leldes Stumbres komēdiju “Burvīgie blēži”, 16. maijā plkst. 17.00 visi gaidīti Wallingatan 34, 2.stāvā.

Šo izrādi amatierteātris bija iecerējis izrādīt jau 28. martā, tāpat bija plānota tikšanās ar lugas autori Leldi Stumbri, tomēr toreiz pandēmija diktēja savus noteikumus un izrāde bija jāatceļ. 

Taču tagad Zviedrijas Latviešu apvienības Stokholmas nodaļas Facebook mājas lapā amatierteātra režisore Agnese Jēgere raksta: “Par milzīgu prieku visiem, kas ar nepacietību gaida mūsu amatierteātra pirmizrādi, varu paziņot, ka esam saņēmuši oficiālu Zviedrijas Policijas apstiprinājumu, ka varam rīkot šo pasākumu 16. maijā. Saprotamu apstākļu dēļ nepiedalīsies lugas autore Lelde Stumbre un izpaliks ballīte, bet esmu droša, ka izrāde to kompensēs!

Lasītākās ziņas valstī

Esiet bez bažām, jo ievērosim drošības pasākumus un uzņemamies atbildību, lai jūs visi varētu justies droši un neapdraudēti. Tā kā pasākumu apmeklēt varēs maksimums 50 cilvēku, un mēs drošības apsvērumu dēļ to ievērosim, tad priekšroka ir tiem skatītājiem, kas jau ir iegādājušies biļetes. Ja starp Jums ir kāds, kas ir iegādājies biļeti, bet ir sasirdzis vai arī nejūtas drošs teātra izrādi šoreiz apmeklēt, tad būtu ļoti laipni, ja par to paziņotu, un līdz ar to būtu iespēja teātri redzēt kādam citam. Savas iegādātās biļetes Jūs nezaudēsiet, tās varēsiet izmantot tad, kad izrādi parādīsim atkārtoti. Un tas būs laikā, kad situācija ar vīrusu būs atrisinājusies pilnībā. Visu informāciju par biļetēm un teātra izrādes apmeklēšanu vai neapmeklēšanu lūdzam sūtīt uz e-pastu: judiite.zilicka@gmail.com.”

Agnese Jēgere uzsver, ka ar teātris ar izrādi vēlas sniegt stiprinājumu, pozitīvisma un prieka devu tiem, kas ir izslāpuši pēc mazas kultūras devas savā dzimtajā valodā. 

Latviesi.com jau iepriekš vēstīja, ka izrādē piedalās: Aija Bērziņa, Uģis Haičenko, Gints Dravnieks, Judīte Dravniece, Agnese Jēgere, Jēkabs Kalniņš, Oskars Kalniņš, Sintija Kolbjer, Kaspars Ozoliņš, Regīna Purva, Nora Radzēviča, Dženeta Vociša.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti