Dalies:

Stokholmā viesojas Oslo latviešu amatieru teātris

Stokholmā viesojas Oslo latviešu amatieru teātris
  • 02. Apr. 2019

30.martā Stokholmā viesojās Oslo latviešu amatieru teātris. Izrāde pēc Rūdolfa Blaumaņa stāstu motīviem, ko veidoja režisore Ieva Melbārde “Dziesmota pamācība puišiem, kā neuzticība tiek sodīta Paradīzē”, pulcēja vairāk nekā 70 latviešus ne tikai no Stokholmas, bet arī citām tuvākām un tālākām pilsētām.

Pasākumu organizēja ZLA (Zviedrijas latviešu apvienība) Stokholmas nodaļas valde. Tā nav pirmā reize, kad Stokholmā viesojas Norvēģijas latvieši. 2018.gadā, kad tikšanos ar Noru Ikstenu rīkoja Stokholmas grāmatu klubiņš, Stokholmu apmeklēja trīs pārstāvji no Oslo latviešu grāmatu kluba.

Info: ZLA Stokholmas nodaļa ir ZLA nodaļa, kas dibināta kā Viduszviedrijas nodaļa 2012.g. 10.martâ, pārdēvēta par Stokholmas nodaļu 2015.gada 11.aprīlī. Stokholmas nodaļa sevī apvieno vairāk nekā 500 biedru un ir viena no lielākajām nodaļām ne tikai Zviedrijā , bet pat visā Eiropā. Stokholmas nodaļas galvenie mērķi ir apvienot un atbalstīt tos, kas vēlas veicināt latviešu valodas, kultūras un cita veida latviešu identitātes saglabāšanu Zviedrijā.

Lasītākās ziņas valstī

Attēlus no notikuma atradīsiet galerijā ŠEIT.

Informāciju sagatavoja: Gunta Neimane, ZLA Stokholmas nodaļas priekšsēdētāja

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti