Dalies:

Stokholmā būs skatāma latviešu viesizrāde "Silvija"

Stokholmā būs skatāma latviešu viesizrāde "Silvija"
Publicitātes foto
  • 16. Sep. 2019

Zviedrijas latviešu apvienības Stokholmas nodaļas valde aicina uz teātra izrādi "Silvija" 21.septembrī plkst 16.00, Wallingatan 34, 2.stāvā (Igauņu namā, durvju kods 8591). 

Aktieri – Voldemārs Šoriņš, Aīda Ozoliņa, Evija Skulte, Dace Makovska, Ivars Puga radījuši stāstu par mīlestības, ģimenes un dabas nozīmi mūsu dzīvē. Izrādes režisors Voldemārs Šoriņš, komponists Valdis Zilveris, iestudējuma mākslinieks Jānis Jansons.

Piesakieties, iemaksājot:  ZLA Stokholmas nodaļas biedriem (tiem, kas iemaksājuši biedru maksu par 2019.gadu) SEK 200, pārējiem 250. Iemaksājiet Plus giro 640218-4 Letternas Förening i Stockholm vai SWISH 123 04 122 39, vārds uzvārds SILVIJA.

Lasītākās ziņas valstī

Pēc izrādes aicinām uz kopīgu kafijas galdu kopā ar izrādes aktieriem ZLA telpās 5.stāvā . Par nelielu samaksu varēs iegādāties uzkodas un atspirdzinošus dzērienus! Varēs norēķināties SWISH un skaidrā naudā! Informācija un vietu rezervācija (iemaksājot) info- judiite.zilicka@gmail.com

Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas ''SILVIJA'' intriga slēpjas neparastā mīlas trīsstūrī : sieva, vīrs un suns. Iesākumā pieklīdušais suns kļūst par ģimenes katastrofu, beigu beigās palīdzot saglabāt pašu svarīgāko – mīlestību un attiecības starp tuvākajiem cilvēkiem. Silvija ir komēdija par mīlestību un nemīlestību, par to kā šodienas pragmatisma vilnī saglabāt jūtas, tuvību un dzīves prieku. Asprātīgi dialogi, absurdas situācijas, negaidīti pavērsieni - izrādē ar skumjām, bet laimīgām beigām.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti