Dalies:

StenaLine prāmis vedīs pasažierus no Zviedrijas uz Ventspili

StenaLine prāmis vedīs pasažierus no Zviedrijas uz Ventspili
LETA/Evija Trifanova
  • 03. May. 2020

Vācijas prāmju operators StenaLine šodien veiks reisus Nīneshamna-Ventspils un Liepāja-Trāveminde.

StenaLine reiss Liepāja-Trāveminde izbrauks plkst. 4 un ieradīsies galamērķī 4. maijā plkst. 7. Reiss paredzēts Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) iesniegtajā sarakstā esošajiem komersantiem vai komersantu norādītajiem pasažieriem un jūrniekiem, lai viņi varētu nokļūt darba vietā uz kuģa, kā arī personām, kurām ārlietu ministrs ir atļāvis izceļot no Latvijas.

Savukārt reiss Nīneshamna-Ventspils izbrauks plkst. 9 un ieradīsies galamērķī šodien plkst. 19. Reiss paredzēts LIAA iesniegtajā sarakstā esošajiem komersantiem vai komersantu norādītajiem pasažieriem.

Lasītākās ziņas valstī

Pasažieriem Ventspils pilsētas teritorijā nebūs iespējas nekontrolēti apmeklēt ne degvielas uzpildes stacijas, ne veikalus - vieglās automašīnas konvoja pavadībā tiks izvestas ārpus pilsētas, lai novērstu Covid-19 izplatīšanās riskus. 

Valsts policija izvērtēs, kādos maršrutos tiks veidotas auto kolonnas un kā tiks organizēta ar prāmi iebraukušo pasažieru pavadīšana. Auto kolonnu plūsmas pavadīšanu Valsts policija organizēs sadarbībā ar Valsts robežsardzes un Ventspils pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekiem. 

Visiem pasažieriem uz prāmja jāaizpilda anketas, norādot savu galamērķi, apliecinot, ka viņiem nav saslimšanas simptomu, rakstiski apsolot 14 dienas pēc atgriešanās pavadīt pažizolācijā, kā arī ir informēti, ka apstāšanās veikalos vai degvielas uzpildes stacijās nav pieļaujama. 

Autors: LETA

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti