Dalies:

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītā sarīkojumā Budapeštā iepazīstina ar Latviju

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītā sarīkojumā Budapeštā iepazīstina ar Latviju
  • 30. May. 2017

28. maijā Latvijas vēstniecība Ungārijā ar nacionālo stendu piedalījās Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītā pasākumā Budapeštas Pilsētas parkā. Pasākuma mazākajiem apmeklētājiem Latvijas stendā bija iespēja izkrāsot attēlus un salikt puzles ar populāriem un pazīstamiem Latvijas kultūras un vēstures objektiem, kā arī dažādos konkursos pārbaudīt savas zināšanas par Latviju. Aktīvo izklaižu cienītāji varēja iepazīties ar Latvijā populāro novusa spēli. Pasākuma laikā bērni tika cienāti ar Latvijā ražotiem saldumiem, savukārt stendu apmeklējošo bērnu vecāki tika iepazīstināti ar tūrisma informāciju par Latviju un atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem.

Latvijas stendu apmeklēja pasākuma patrons Ungārijas Nacionālās Asamblejas spīkers Laslo Kovers (Laszlo Kover), kuru Latvijas vēstnieks Ungārijā Vilmārs Heniņš iepazīstināja ar stendā pieejamo informāciju, kā arī nodemonstrēja latviešu nacionālo spēli – novusu.

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīto pasākumu organizēja Budapeštas pilsētas dome sadarbībā ar Ungārijas bērnu aizsardzības asociāciju un tajā piedalījās Ungārijā akreditēto valstu vēstniecības un nacionālo kultūras biedrību pārstāvji.

Lasītākās ziņas valstī

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti