Dalies:

"Spotlight Latvia" atskaņas Silīcija ielejā

"Spotlight Latvia" atskaņas Silīcija ielejā
  • 15. Jun. 2019

Latvijas IT nozares uzņēmumi un jaunuzņēmumi piedalījās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētajā tirdzniecības misijā Sanfrancisko, ASV un ASV-Latvijas biznesa forumā Spotlight Latvia.

Tajā piedalījās arī Latvijas Republikas ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro. Tirdzniecības misijas mērķis bija izglītot uzņēmumus par akseleratoru programmām, iepazīties ar to vadītājiem un veicināt uzņēmumu pieteikšanos un dalību akseleratoru programmās “Plug and Play”, “500 Startups”, Bērklijas Universitātes biznesa akseleratorā “Berkeley SkyDeck” un “Alchemist Accelerator”. Tāpat uzņēmēji tikās ar investīciju fonda Almaz Capital un Singtel Innov8 pārstāvjiem, kas sniedza prezentācijas un vērtīgus komentārus uzņēmumiem. Latvijas jaunuzņēmumu vides pionieris Uldis Leiterts vadīja prezentāciju jeb piča apmācības, ko daudzi jaunuzņēmumi izbaudījuši uz savas ādas arī Latvijā. Tāpat Uldis neliedza padomu un arī vadīja praktiskus vingrinājumus, lai veiksmīgāk sagatavotos sava uz- ņēmuma prezentēšanai.

Viens no gaidītākajiem notikumiem bija Google biroja Sanfrancisko apmeklējums, kur uzņēmējus sagaidīja latvietis Didzis Vilcāns. Viņš Google strādā jau vairāk nekā 8 gadus. Tikšanās laikā viesi uzklausīja prezentācijas par atbalsta iespējām jaunuzņēmumiem, kā arī bija iespēja iepazīties ar Google biroju un apkārtni. Vizītes centrālais notikums – ASV-Latvijas biznesa forums Spotlight Latvia Denverā, ko organizēja Latvijas Tirdzniecības kamera ASV sadarbībā ar LIAA, Latvijas vēstniecību ASV un Amerikas Latviešu apvienību. Tā notika jau otro gadu, un šī gada tēma bija veltīta veselīgam dzīvesveidam.

Lasītākās ziņas valstī

Forumā piedalījās vairāk kā simts dalībnieku no ASV un Latvijas, un foruma mērķis bija iepazīstināt ASV biznesa pārstāvjus ar Latvijā radītām precēm un pakalpojumiem. Vizītes Sanfrancisko laikā ministrs un delegācija tikās arī ar vietējiem latviešiem draudzes namā. Tā bija iespēja neformālā atmosfērā satikties ar Latvijas uzņēmējiem un valsts pārstāvjiem, kā arī uzzināt jaunākās aktuālitātes.

Informācija no www.labsoflatvia.com

Publicēts sadārbībā ar laikrakstu " Laiks"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti