Dalies:

Šonedēļ Stokholmā norisināsies Ziemeļeiropas latviešu diasporas sadarbības spēju stiprināšanas seminārs

Šonedēļ Stokholmā norisināsies Ziemeļeiropas latviešu diasporas sadarbības spēju stiprināšanas seminārs
  • 17. Sep. 2018

Stokholmā 23.septembrī norisināsies Ziemeļeiropas latviešu diasporas sadarbības spēju stiprināšanas seminārs, liecina portāla "latviesi.com" publicētā informācija.

Ziemeļvalstīs iekšējās Eiropas Savienības (ES) darbaspēka migrācijas rezultātā ir ieradies liels skaits Latvijas valstspiederīgo. Atšķirībā no Zviedrijas, kur jau kopš trimdas laikiem ir izveidojušās stabilas pilsoniskās, kultūras un izglītības organizācijas, citās ziemeļu kaimiņvalstīs organizācijas ir salīdzinoši jaunas, norāda pasākuma organizatori.

Lai palīdzētu izprast organizācijas veidošanas, pienākumu sadales, budžeta un nākotnes darbības plānošanas principus jeb veicinātu organizāciju ilgtspējīgas darbības spēju stiprināšanu, Zviedrijas latviešu apvienība (ZLA) aicina latviešu organizāciju Ziemeļvalstīs pārstāvjus uz trīs dienu semināru un sadarbības stiprināšanas pasākumu.

Lasītākās ziņas valstī

 

Viens no galvenajiem dienaskārtības jautājumiem būs pilsoniskās aktivitātes veicināšana pirms 13.Saeimas vēlēšanām, kā arī Ziemeļeiropas organizāciju interešu pārstāvība un sadarbība ar Eiropas Latviešu apvienību (ELA), kā arī Latvijas valsts iestādēm un citiem partneriem Latvijā.

Semināru vadīs ZLA, kā arī ELA prezidija pārstāvji - Ieva Reine, Kristaps Grasis, Inguna Grietiņa-Dārziņa, Vita Kalniņa un Māris Pūlis. Seminārā piedalīsies arī ELA izpilddirektore Aira Priedīte.

 
Avots: LETA
Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti