Dalies:

Šonedēļ notiks diasporas bērnu himnas ''Jauna Dziesma'' studijas ieraksts

Šonedēļ notiks diasporas bērnu himnas ''Jauna Dziesma'' studijas ieraksts
Latviešu kultūras biedrība SAIME
  • 30. Jul. 2019

Jūnijā Štutgartē, Vācijā dziesmu nometnē tikās diasporas bērni no Vācijas, Īrijas, Luksemburgas un bērni no Latvijas (Vokālais ansamblis Dzeguzīte), lai kopīgi apgūtu un pirmo reizi atskaņotu diasporas bērnu himnu. Šonedēļ diasporas bērni un jaunieši atkal satiksies, šoreiz jau Rīgā, lai kopā ar Dzeguzīti ierakstītu diasporas bērnu himnu studijā, Ginta Stankeviča vadībā. Arī paši himnas autori, vārdu autors Guntars Račs un komponiste Lolita Ritmane būs klāt šajā notikumā un tiksies ar bērniem un jauniešiem!

Dziesmas autori raksta: "Šī dziesma ir dāvana visiem, tās vēstījumu vēlamies pārvērst sajūtās! Dziesmai ir tas spēks, ka tā spēj vienot, par spīti attālumiem, un, kopā no sirds dziedot, tajā ir spēks, jauda un mūsu – bērnu un jauniešu – enerģija un dzīvesprieks!"

Jauna dziesma, jaunās sirdīs

Lasītākās ziņas valstī

Jaunus draugus līdzās jūt

Tikai tur ir mūsu mājas

Kur mēs varam kopā būt

Šo dziesmu dziedāt aicināts ir ikviens. Ne tikai diasporā, bet arī Latvijā, jo katrs taču pazīstam vismaz vienu latviešu bērnu, kurš dzīvo ārpus Latvijas. Sazinieties ar mums: saime@latviesi.com, notis un vārdus Jums labprāt nosūtīsim!

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti