Dalies:

Šonedēļ Frankfurtē norisināsies politiskās debates

Šonedēļ Frankfurtē norisināsies politiskās debates
  • 17. Sep. 2018

Eiropas Latviešu apvienība (ELA) un Frankfurtes Latviešu biedrība 21.septembrī aicina Latvijas diasporas pārstāvjus uz diskusiju par gaidāmajām 13.Saeimas vēlēšanām Frankfurtē, liecina portāla "latviesi.com" publicētā informācija.

Diskusija sāksies plkst.18.30 un to vadīs ELA vicepriekšsēde Elīna Pinto. Sarunā piedalīsies Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis Egils Levits un ilggadēja trimdas sabiedriskā darbiniece, Luksemburgas vēlēšanu komisijas vadītāja Valda Liepiņa.

Diskusiju apmeklēt aicināti visi interesenti, tostarp dažādu nozaru profesionāļi, sabiedrisko organizāciju, skolu un māksliniecisko kopu dalībnieki, studenti un pētnieki, uzņēmēji un citi.

Lasītākās ziņas valstī

Pasākuma mērķis ir radīt iespēju diasporas vēlētājiem apspriest diasporai būtiskākos jautājumus par Saeimas vēlēšanu norisi un to nozīmi un analizēt politisko partiju vai apvienību piedāvājumu Latvijas nākotnes virzībai un diasporai aktuālos jautājumos.

Lai sniegtu iespēju piedalīties debatēs arī attālināti, debatēm tiks nodrošināta arī tiešraide ELA sociālā tīkla "Facebook" kontā.

Šī gada Saeimas vēlēšanās ārpus Latvijas darbosies 121 vēlēšanu iecirknis 45 valstīs. Diasporas vēlētāju skaitam šajās Saeimas vēlēšanās atbilst astoņi deputātu mandāti, kas ir vēsturisks rekordskaits. Vēlēšanu norisei šogad diasporā izveidots 121 iecirknis, kas ir par 23 vairāk kā iepriekš.

 
Avots: LETA
 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti