Dalies:

Šogad Jaunā gada sagaidīšana Latviešu Centrā Toronto atcelta

Šogad Jaunā gada sagaidīšana Latviešu Centrā Toronto atcelta
  • 21. Dec. 2019

Kanadas Latviešu Centrs Toronto ir priecīgs, ka šogad tik daudziem jau ir plāni sagaidīt jauno gadu, un cer, ka ierakstīsit kalendāros svinēt ar mums nākamgad!

Šogad Kanadas Latviešu Centra Toronto mērķis, rīkojot Vecgada vakara svinības NEBIJA panākt to, ka vienā no vislielākiem latviešu centriem ārpus Latvijas būtu vislielākā un lustīgākā balle visā laikā (tas ir nākamā gada mērķis - tamdēļ lūdzu jau ierakstiet kalendāros).

Šogad Kanadas Latviešu Centrs Toronto zināja, ka tā kā nosvinējām jau lielos dziesmu svētkus Toronto agrāk šogad, tad mērķis šim gadam nebūtu rīkot lielu balli, bet vēl arvien piedāvāt vietu, kur latviešu sabiedrība un draugi varētu pulcēties, draudzēties, labi paēst, padancot un kopā ar citiem sagaidīt Jauno gadu, lai nevienam nebūtu jāsagaida Jauno gadu vienam pašam. Kaut ideja daudziem patika, izrādījās, ka šogad gandrīz visiem ir jau citur kur svinēt un tamdēļ nevarēja pieteikties svinēt arī Latviešu Centrā. Latviešu Centrs ir ļoti priecīgs, ka tik daudziem jau ir plāni, jo zina, šaubu nav, ka Jaunā gada atnākšana IR jāatzīmē. To darot, vienalga kur un ar kuŗiem tas būtu, būsit laimīgi Jaunā gadā! Ar šīm labām ziņām, ka tik daudziem ir kur svinēt, bija diemžēl jānolemj, ka Vecgada vakara svinības šogad Latviešu Centrā ir jāatsauc.

Lasītākās ziņas valstī

Ar to, ka atzīmēsit Jaunā gada atnākšanu (varbūt patizpildot citus senos ticējumus, ka māju būs tīra, galds pilns un bagātīgs, neraudāsit, nestrīdēsities, nežēlosit sevi un varbūt pat noķersit peli vai nokārtosit, ka zivju zvīņas būs makā nestas visu gadu) jūs nodrošināsit, ka būsit laimīgi nākamā gadā. Ja būsit laimīgi nākamā gadā, tad cerība ir, ka vairāk varēsit atbalstīt Latviešu Centru - gan ar jūsu klātbūtni, gan ar jūsu financiālo un/vai fizisko palīdzību.

Kanadas Latviešu Centrs Toronto novēl visiem gaišus Ziemassvētkus un vislielāko laimi, prieku un veselību jaunā gadā!

Laimi, prieku, veselību,
Visu draugu mīlestību,
Lai sirdī vienmēr valda prieks Un naudas makā latiņš lieks!

Autore: Larisa Kaļiņa

Publicēts sadarbībā ar laikrakstu " Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti