Dalies:

Šodien Denverā notiek biznesa konference “Spotlight Latvia”

Šodien Denverā notiek biznesa konference “Spotlight Latvia”
Foto: CC0 licence
  • 02. May. 2019

Šodien Denverā, ASV, notiks biznesa konference “Spotlight Latvia”, ko organizē Latvijas Tirdzniecības kamera ASV kopā ar Latvijas Investīciju aģentūru (LIAA), Latvijas vēstniecību ASV un Amerikas Latviešu apvienību, portālu "Latviesi.com" informēja ALA Informācijas nozares vadītāja Tatjana Žagare-Vītiņa.

T. Žagare-Vītiņa norādīja, ka konferences tēma ir “Veselīgs dzīvesveids”, tāpēc tajā piedalīties aicināti uzņēmēji, kas nodarbojas ar dabīgo pārtikas produktu ražošanu, ekotūrismu, veselības aprūpi un veselīga dzīvesveida tehnoloģijām. 

“Spotlight Latvia" Denverā izraisījusi interesi gan Latvijas, gan ASV uzņēmēju vidū,” saka Latvijas Tirdzniecības kameras ASV prezidents Mikus Kīns. “Pirmais "Spotlight" pasākums notika Čikāgā pirms diviem gadiem un guva milzīgu atsaucību. Tajā piedalījās 50 uzņēmumi no Latvijas un vairāk nekā 250 biznesa organizāciju pārstāvji.”

Lasītākās ziņas valstī

Latvijas oficiālo delegāciju vadīs ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro, kurš piedalīsies arī ALA kongresa atklāšanā. Konferences un arī kongresa īpašais viesis būs Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks ASV Andris Teikmanis.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti