Dalies:

Šodien bezmaksas vebinārs "Kāpēc tu man besī kopš 12.marta?"

Šodien bezmaksas vebinārs "Kāpēc tu man besī kopš 12.marta?"
CC0 licence
  • 15. Apr. 2020

Šodien plkst.16 pēc Latvijas laika sarunu skola "Lampa" organizēs bezmaksas tiešsaistes vebināru par to, kā bailes un neziņa ietekmē cilvēkus, informē pasākuma rīkotāji.

Šodienas pirmajā nodarbībā "Kāpēc tu man besī kopš 12.marta?" ārsts-psihoterapeits Artūrs Miksons skaidros, kā neziņa un bailes ietekmē cilvēku ikdienu, tostarp izraisot dusmas. Tāpat viņš stāstīs par to, kā sadzīvot, esot kopā visu laiku, un kā iespējami veselīgi un konstruktīvi izpaust emocijas, lai paliktu fiziski un emocionāli veseli un nenodarītu pāri arī citiem.

Sarunu skolas vebināros tiks meklētas atbildes arī jautājumiem kur rodas emocijas, tostarp dusmas, un kā cilvēki mēdz tās izpaust destruktīvā veidā, pašiem to pat nepamanot. Tiks skaidrots, kā nepazust šodienas ziņu gūzmā, tā vietā attīstot kritisko domāšanu un medijpratību, kā arī virkne citu jautājumu.

Lasītākās ziņas valstī

Artūrs Miksons ir Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras docētājs. Pēc pasākuma rīkotāju paustā, studenti, kuri viņa vadībā apguvuši psihosomatiku, psihisko veselību un psihoterapiju atzinuši Miksonu par vienu no interesantākajiem RSU pasniedzējiem. Papildus tam viņš publicējis dažādus zinātniskos rakstus, piedalījies daudzos semināros un konferencēs Latvijā un ārzemēs un ikdienā strādā gan ar pieaugušajiem, gan pusaudžiem.

Sarunu skolas "Lampa" tiešsaistes nodarbības ir bez maksas, iepriekš reģistrējoties. "Lampa" ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls "Lampa" piedāvā festivāla starplaikā - pavasara un rudens sezonā. Sarunu skolas mērķis ir izkopt demokrātiskas sarunāšanās kultūru Latvijā, un ikviens interesents nodarbību laikā var gūt praktiskas iemaņas veiksmīgākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem.
 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti